Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Adam Szustak OP

Plaster miodu

Bóg każdego dnia chce osłodzić ludzkie cierpienia przykładając do naszych ran PLASTER MIODU

Może czytasz to wieczorem, siedzisz gdzieś tam w swoim pokoju, trzymasz w ręce kubek z herbatą, głucho wszędzie, ciemno wszędzie… A w tej ciemności przychodzi Chrystus. Chce zapalić w tobie jaśniejące źródło światła. On przychodzi i rozkazuje ciemnościom: świećcie!
(fragment książki)

Miód dla duszy. Plaster na rany.
Jest Słowo, które może uzdrowić twoje zranienia.
Jest Miód, który może osłodzić twój ból.
Jest i cały PLASTER MIODU, bo każdego dnia Bóg chce ukoić twoje cierpienia, przyłożyć plastry swojego Słowa do twoich ran.

Cieszące się milionową publicznością rekolekcje o. Adama Szustaka otwierają oczy, pokazując, że Słowo Boże jest żywe i skuteczne. Uczą, jak zaufać i uwierzyć, że biblijne wydarzenia to nie nabożne legendy, ale konkretna rzeczywistość, która może zmienić twoje tu i teraz. Zapraszają do wspólnego czytania Pisma Świętego i modlitwy.
Pan Bóg pragnie razem z tobą przeżywać twoją samotność! Chce zaleczyć wszystkie rany, oddalić gorycz i ból. Chce zanurzyć cię w miodzie. Pozwól Mu na to!

Zintegrowana

Format: 140x205

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-11-02

ISBN: 978-83-240-4060-5

Przeczytaj także

Jak zbliżyć się do Boga?
W niedzielę rozpoczął się adwent - wyjątkowy czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Posłuchajcie kazania przygotowanego specjalnie na tę okazję.
>>> czytaj więcej
Na długie jesienne wieczory
Gdy o godz. 16 robi się już ciemno - najlepiej usiąść w fotelu z dobrą książką. Przygotowaliśmy listę książek idealnych na listopadowe wieczory. Nie zabraknie w nich dobrych powieści, fascynujących biografii i mrocznych opowieści.
>>> czytaj więcej
Dlaczego polskie media milczą o dominikaninie ojcu Adamie Szustaku?
Prawie sto tysięcy fanów na popularnym portalu Facebook. Kilkanaście książek i audiobooków, które zawsze zaraz po premierze rozchodzą się jak świeże bułeczki. Rekolekcje gromadzące w kościołach nieprzebrane tłumy młodych ludzi. Aż dziwne, że o żadnej z tych rzeczy nie można usłyszeć w polskich mediach.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Zbliżenie
12 9
Jeśli za kimś tęsknisz, brakuje ci bliskości, czujesz, że mógłbyś w swoim życiu zrobić więcej niż robisz, sięgnij po książkę Adama Szustaka.
>>> czytaj więcej
Na plus
12 11
Bardzo podobało mi się w tej książce ludzkie i bezpośrednie podejście do człowieka, który ją czyta. Dzięki temu Adam Szustak wytworzył więź między czytelnikiem i autorem, która daje jednemu i drugiemu taką nić porozumienia i obowiązku, że nie mogą się nawzajem zawieść.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.