Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Plan: żyć długo i szczęśliwie. Jak ratowałam swój związek, gdy skończyła
się bajka

Alisa Bowman

Plan: żyć długo i szczęśliwie. Jak ratowałam swój związek, gdy skończyła się bajka

Tłumaczenie: Beata Śmietana, Rafał Śmietana

Jak uratować miłość, gdy dopada cię rutyna, a mężczyzna, którego wybrałaś, zachowuje się inaczej niż wtedy, gdy się w nim zakochałaś?

Plan: żyć długo i szczęśliwie to nie jest poradnik. To prawdziwa historia dziennikarki, która postanowiła walczyć o swój związek, gdy z fazy wielkiej miłości przeszedł w fazę stagnacji i niezrozumienia. Postawiła wszystko na jedną kartę i zdecydowała się na ryzykowny eksperyment. Na własnej skórze sprawdziła wszystkie rady terapeutów, poradników i przyjaciółek. Krok po kroku realizowała je w swoim życiu. Niniejsza książka jest szczerym i zabawnym opisem zmagań Alisy – dowiesz się z niej, które rady warto wziąć sobie do serca, a o których lepiej zapomnieć.

Oprawa miękka

Format: a5

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-03-18

ISBN: 978-83-240-2357-8

Opracowanie graficzne: Olga Reszelska

Tytuł oryginalny: Project: Happily Ever After: Saving Your Marriage When the Fairytale Falters

Tłumaczenie: Beata Śmietana, Rafał Śmietana

Materiały o książce

Opowiedz nam swoją historię, wypromuj bloga i wygraj atrakcyjne nagrody!

Recenzje

To już jest koniec... albo nie?
62 47
Przyznam szczerze, że... absolutnie nie podchodziłam do tej książki sceptycznie. Nie podchodziłam do niej również entuzjastycznie. Po prostu chciałam ją przeczytać i samą lekturę postanowiłam potraktować jako dobrą metodę na ewentualne przyszłe problemy... Nie, to niezupełnie tak. Jeśli mam być zupełnie szczera, muszę przyznać, że chciałam się dowiedzieć, co jest w środku „Planu: żyć długo i szczęśliwie". Chciałam się dowiedzieć, czy przez przypadek to, co obecnie obserwuje w moim małżeństwie, nie jest tym, co świadczy o jego ewidentnym zakończeniu. Bo może tylko się łudzę? Może jest bardzo źle? Musiałam to wiedzieć. Dlatego też nie zwlekałam zbytnio i wkrótce po otrzymaniu mojego egzemplarza zabrałam się za lekturę... i połknęłam ją ekspresowo. A czego się dowiedziałam? Jeśli chcecie się o tym przekonać, zapraszam do zapoznania się z poniższą opinią.
>>> czytaj więcej
Można żyć długo i szczęśliwie
69 46
Mając kłopoty w związku, bardzo często myśli się o zakończonej miłości, a także o zerwaniu czy rozwodzie. Zazwyczaj idzie się tą łatwiejszą drogą, gdzie nie trzeba wiele z siebie dać. Ale być może powinno się przystanąć na moment, poobserwować to, na czym się stoi i zacząć walczyć o uczucia i małżeństwo, które dawało niegdyś satysfakcję i zawarło się z jakiegoś konkretnego powodu.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.