Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Pakiet z Aniołem

Magdalena Kordel

Pakiet z Aniołem

Uwierz w cuda i rozejrzyj się dookoła – może i ty zostaniesz czyimś aniołem?

Magdalena Kordel jest jedną z najpoczytniejszych polskich autorek powieści obyczajowych. Media nazywają ją „ulubioną pisarką Polek”, a jej książki sprzedały się już w nakładzie 300 000 egzemplarzy.

W pakiecie znajdują się:
– "Pejzaż z Aniołem" – najnowsza część ulubionego przez czytelniczki cyklu "Malownicze". Ciepła, wzruszająca historia o tym, że warto szukać szczęścia. I o tym, że czasem przyda się szczypta magii.
– "Nieco dziennik, czyli Twoje piękne chwile" – nieco kalendarz, nieco notatnik, nieco dziennik. To Ty zdecydujesz, czym dla Ciebie będzie!
– "Anioł do wynajęcia" – bestsellerowa powieść Magdaleny Kordel. Otula jak ciepły koc, rozgrzewa jak filiżanka cynamonowej herbaty, a przede wszystkim przywraca wiarę w ludzi i daje nadzieję.

Gdybyś całkiem przypadkiem, tam u siebie na górze, miał jakiegoś bezrobotnego anioła, anioła do wynajęcia, to pamiętaj o mnie. Bardzo proszę. A, i gdybyś mógł mi pomóc w tym, żebym tak do końca nie zapomniała, czym jest miłość i radość…
/Magdalena Kordel/

Czytelniczki o książkach Magdaleny Kordel

Kordel potrafi pisać tak, że szybko wciąga czytelnika w świat zamazanych wspomnień, tajemnic, pomocy sąsiedzkiej, zwykłej uczciwości i naprawdę niezwykłych uczuć. Jej książki mają w sobie sporą dozę ciepła, dlatego są tak popularne i jedna jest lepsza od drugiej. Jeśli nie możemy się ogrzać inaczej, pomoże nam ta książka.
– o książce

Uwielbiam książki Magdy Kordel, a Malownicze kocham całym sercem za klimat i za anioły.
– Anna-mojeksiążki

Ta opowieść ma w sobie coś takiego, że gdy ją się czyta, z miejsca zaczyna się rozglądać za choinką, chce się piec pierniki i podbiec do telefonu, żeby zadzwonić do swoich bliskich. Budzi coś takiego w człowieku... Sama nie wiem, jak to nazwać... To jest właśnie ta nieuchwytna magia świąt.
– kocham Cię, moje życie

Data pierwszego wydania: 2018-11-26

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.