Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Paddington tu i teraz

Michael Bond

Paddington tu i teraz

Tłumaczenie: Michał Rusinek

Nowe wydanie opowiadań o przygodach Paddingtona.

Upaprany marmoladą niedźwiadek w sfatygowanym kapeluszu i kaloszach znów pakuje się w tarapaty. Choć ma jak najlepsze chęci, co chwilę spotykają go niespodzianki. Jak to się stało, że trafił na komisariat i prawie został aresztowany? Co pomogło mu zostać wirtuozem gry na fortepianie? Czy znowu niechcący zdenerwuje sąsiada?

Oprawa twarda

Format: 124x194

Liczba stron: 160

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2008-10-29

ISBN: 978-83-240-5038-3

Tytuł oryginalny: Paddington Here and Now

Tłumaczenie: Michał Rusinek

Recenzje

Kapelusz i kalosze
70 25
Zacznę od tego, że nie mam kapelusza. Gdyż, jak mniemam, wyglądałabym w nim bardzo komicznie (albo właśnie bardzo dostojnie?). Kapelusz kojarzył mi się dotąd jedynie z Małym Księciem, a zatem z pewną nieumiejętnością, z brakiem możliwości prześwietlenia węża, który właśnie trawi tamtego słonia. I nie wiadomo, jak długo to potrwa. Jaki będzie miało skutek. Czy wąż aby nie dostał niestrawności? Hm. Ale teraz, po lekturze zupełnie nowych przygód Paddingtona, to co innego. Skoro dom mój tam, gdzie wisi kapelusz, to pora na zakupy.
>>> czytaj więcej
Udany powrót misia Paddingtona
66 19
Miś Paddington skończył 50 lat! Z tej okazji jego miłośnicy otrzymali wspaniały prezent: książkę z nowymi przygodami tego niezwykłego niedźwiadka z mrocznych zakątkach Peru. Powracający po latach Paddington przeżywa przygody i jak zawsze musi stawić czoła nieprzewidzianym przeszkodom, po których oczywiście - jak to on - spada na cztery łapy.
>>> czytaj więcej
Kopalnia pomysłów na nudę
67 21
Jestem ogromnie wdzięczna wydawnictwu Znak za tę reedycję książek o misiu Paddingtonie. Nie ma nic bardziej mylnego, niż osąd, że to książki tylko dla dzieci. Jako osoba dorosła nie wstydzę się wyznać, że miś zawładnął moim sercem równie mocno, jak prawdziwy miś sercem żony pana Bonda
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.