Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dorota Gąsiorowska

Obietnica Łucji

Życie pełne jest nieprzewidzianych zbiegów okoliczności.
Uciekając przed swoją przeszłością Łucja przypadkowo trafia do Różanego Gaju – uroczego miasteczka ze starym zniszczonym pałacem. Przypadek sprawia, że zaprzyjaźnia się z młodą, ciężko chorą kobietą i składa jej niezwykłą obietnicę: ma odnaleźć ojca jej córeczki.
Kiedy w zaskakujących okolicznościach poznaje genialnego muzyka i jego zimną, bezduszną partnerkę Adelę, zaczyna dostrzegać, że przypadki odgrywają w jej życiu coraz ważniejszą rolę. A może to wcale nie są zbiegi okoliczności?

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 432

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2015-03-02

ISBN: 978-83-240-7745-8

Przeczytaj także

Przeczytajcie fragment nowej powieści Doroty Gąsiorowskiej
Dorota Gąsiorowska, mistrzyni literatury obyczajowej, która historią Łucji podbiła serca czytelniczek w całym kraju powraca z nową powieścią. W "Primabalerinie" jest wszystko, czego potrzebujesz: piękny Lwów, długo skrywana historia rodzinna i płomienny romans.

Przeczytajcie fragment!


>>> czytaj więcej
Wasz wywiad z Dorotą Gąsiorowską

Z okazji premiery nowej książki Doroty Gąsiorowskiej „Marzenie Łucji" przeprowadziliśmy specjalną akcję wśród naszych czytelników - mogli przeprowadzić wywiad z autorką.


>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Beata Tyszkiewicz

Opowieść o miłości wbrew wszystkiemu i wszystkim.
Nie mogłam się od niej oderwać.
Nie mogę o niej zapomnieć.

Recenzje

Obiecała i spełniła...
13 12
Mieliście taki moment, w którym dogłębnie poczuliście, że to odpowiedni czas na zmianę całego swojego życia? Wiecie, taki remont całej egzystencji, przeprowadzka? A może siła wyższa skłoniła was do takich rozważań? Szczerze powiedziawszy to nie wiem, czy doświadczyłam tego na własnej skórze. Moje życie zmieniało i zmienia się stopniowo, gwałtownych, nagłych zmian raczej nie doświadczyłam, dlatego uczucie ekspresowego remontu całej egzystencji jest mi obce.
>>> czytaj więcej
Spełniona obietnica
22 19
Przyznam, że rzadko czytam powieści obyczajowe polskich autorów, właściwie, to jedyną polską autorką, której książki czytałam jest Katarzyna Grochola.
>>> czytaj więcej
Dobrze widzi się tylko sercem
22 20
To książka, która już od pierwszych stron bardzo przypadła mi do gustu. Mimo iż jest dość przewidywalna i mimo że zdecydowanie wolę kryminały od powieści obyczajowych, to jednak historia Łucji mnie urzekła. Główną bohaterkę poznajemy, kiedy całkowicie zmienia swoje życie. Rozwodzi się, rezygnuje z prowadzenia dobrze prosperującego biura podróży we Wrocławiu i chcąc zostawić przeszłość za sobą, ucieka na prowincję do Różanego Gaju, aby zostać nauczycielką historii w podstawówce. Pełna obaw rozpoczyna nowy rozdział swojego życia.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.