Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Niebo dla średnio zaawansowanych

Szymon Hołownia, Ks. Grzegorz Strzelczyk

Niebo dla średnio zaawansowanych

Jak będzie w niebie? Najlepiej poinformowani uchylają rąbka tajemnicy!

Co zrobić, gdy zobaczysz światełko w tunelu?
Dlaczego warto uzbierać sobie czyśćcowych odpustów na zapas?
Czy niebo będzie jak wieczny orgazm, a w piekle będzie ciekawsze towarzystwo?

To tylko niektóre z pytań, które zawsze chciałeś zadać swojemu katechecie, ale się bałeś. Teraz jednego z najbardziej błyskotliwych polskich teologów – ks. Grzegorza Strzelczyka – w dogmatyczny kozi róg próbuje zapędzić Szymon Hołownia.

Efektem starcia tych dwóch godnych siebie rozmówców jest niezwykła książka. Tylko dzięki niej dowiesz się, czy w niebie będą małżeństwa (skoro ślubuje się tylko do śmierci), czy dalej będą dokuczać nam komary i dlaczego jedna z głównych prawd wiary jest głęboko nieprawdziwa.

Lekko, dowcipnie i intrygująco o sprawach bardzo poważnych. Sprawdź, co czeka Cię po drugiej stronie!


Oprawa twarda

Format: A5(144x205)

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-05-06

ISBN: 978-83-240-2128-4

Opracowanie graficzne: Wojciech Wawoczny

Przeczytaj także

Szymon Hołownia na Śląsku
W środę, 11 czerwca 2014 zapraszamy na spotkanie w Tychach i Pyskowicach z autorem m.in. Nieba dla średniozaawansowanych. Wstęp wolny!
>>> czytaj więcej

Recenzje

Szymon Hołownia lubi zaskakiwać
89 53
Ile razy zastanawialiście się, co jest później? Przez później mam na myśli moment naszej śmierci i wszystko, co się po nim wydarzy. Zastanawialiście się nad tym, w którym momencie staniecie przed Bogiem prosząc o przebaczenie, o ile o nie poprosicie? Zastanawialiście się, czy grzechy zostaną wam wybaczone, a wy zostaniecie oczyszczeni z wszelkiej winy? Zastanawialiście się, czy czeka Was niebo, czy może jednak piekło? Zastanawialiście się, czym jest czyściec i jak on tak naprawdę działa?
>>> czytaj więcej
Cudowna, wspaniała!! Hołownia w najlepszym wydaniu!!!
97 69
Poprzednia książka Szymona Hołowni mnie zawiodła. I chociaż wtedy kupiłam ją zaraz po premierze, za ostatni grosz, to czytałam ją rekordowo długo. I chociaż ten zawód jest we mnie świeży, to jednak gdy tylko zobaczyłam w zapowiedziach kolejną książkę Hołowni, oczywiście zapłonęło we mnie pożądanie. Przy pierwszej dobrej promocji nabyłam. Dosyć szybko zaczęłam czytać i jestem zachwycona. Stary, dobry Hołownia wrócił.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.