Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Magdalena Kordel

Nadzieje i marzenia

Zajrzyj do Malowniczego. Tu czas płynie wolniej, a marzenia stają się rzeczywistością

Magda otrzymuje tajemniczy list z francuskiej kancelarii. Niebawem Malownicze zatrzęsie się od plotek o spadku. Wszyscy będą chcieli wiedzieć, czy z dnia na dzień Magda stanie się bajecznie bogata. Ona jednak ma inne kłopoty. Musi wreszcie odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania: czy chce dalej być z Michałem i jak ma wyglądać ich wspólne życie. Odpowiedź nie jest taka prosta.

Sto pięćdziesiąt lat wcześniej, gdzieś u podnóża Gór Świętokrzyskich, Sabina ryzykując życie angażuje się w spisek przeciwko zaborcom. Adam kocha ją do szaleństwa i za wszelką cenę stara się uchronić przed niebezpieczeństwem. Przewrotny los jednak chce inaczej.

Co łączy tak odległą historię Sabiny z Magdą? Czy sekret z przeszłości pomoże jej odnaleźć swoje przeznaczenie i spełnić marzenia?

Podobnie jak moi bohaterowie, ja też mocno wierzę w to, że czasowi trzeba dać czas, by marzenia i nadzieje mogły się ziścić.
Magdalena Kordel

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 436

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-05-30

ISBN: 978-83-240-4134-3

Przeczytaj także

Zabierz książki na wakacje! Im też się należy urlop!
Co spakować do walizki oprócz bikini i kremu do opalania? Znakomite książki, przy których się zrelaksujecie i będziecie dobrze bawić. Tylko skombinujcie osobną walizkę... Oto nasze propozycje na wakacje!
>>> czytaj więcej
Autorki Znaku na festiwalu w Ząbkowicach. Już 4 czerwca

W sobotę 4 czerwca odbędzie się w Ząbkowicach Śląskich drugi festiwal "Czas na Książki".

Zapraszamy do udziału! Szczególnie polecamy panel literacki od godziny 12.30 do 13.00 „Chcesz napisać powieść? Bierz przykład z polskich autorek!" z udziałem Magdaleny Kordel, Renaty Kosin i Krystyny Mirek.


>>> czytaj więcej
Najlepsze pomysły na Dzień Matki
Zbliża się Dzień Matki. Co podarować? Oczywiście najlepiej dobrą książkę. A takich nie brakuje w naszych propozycjach.
>>> czytaj więcej
Miłość, rozstanie i decyzje, które zaważą na życiu - nowa powieść Magdaleny Kordel

Do księgarń trafiła właśnie najnowsza powieść Magdaleny Kordel „Nadzieje i marzenia". Jest to ostatnia książka z serii Malownicze. Czytelniczki przywiązane do tej pełnej humoru serii na pewno się nie zawiodą. Pisarka jak zawsze zaskakuje ciekawą fabułą i misternie splątanymi wątkami.


>>> czytaj więcej

Recenzje

Czasowi trzeba dać czas
0 1
Dzisiaj proponuję podróż do Malowniczego, niewielkiego miasteczka, w którym czas płynie wolno i przyjemnie. Magdalena Kordel ponownie zabiera czytelnika do magicznego zakątka, w którym dzieją się ważne i mniej ważne wydarzenia. Czwarta odsłona serii przedstawia dalsze losy Madeline, zwanej Magdą.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.