Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sarah Jio

Marcowe fiołki

Tłumaczenie: Julia Gryszczuk-Wicijowska

Nowe wydanie na specjalne życzenie polskich czytelniczek

Najlepsza książka roku według Library’s Journal

Dziesięć lat temu Emily miała wszystko. Dziś jej kariera leży w gruzach, a ukochany mąż zabiera z ich mieszkania ostatni karton i odchodzi do innej kobiety. Załamana Emily wyjeżdża na wyspę, na której jako dziecko spędzała beztroskie wakacje. Tu będzie mogła odpocząć, wyleczyć rany.
Ale wymarzony spokój nie trwa długo. Kim jest Jack, tajemniczy artysta, od którego ciotka każe jej się trzymać z daleka? I czemu historia z odnalezionego pamiętnika tak bardzo przypomina Emily jej własne życie?

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: A5

Liczba stron: 304

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2012-01-19

ISBN: 978-83-240-2499-5

Tytuł oryginalny: The Violets of March

Tłumaczenie: Julia Gryszczuk-Wicijowska

Materiały o książce

Jodi Picoult

Co powstanie, gdy połączysz historię miłosną i tajemnicę z przeszłości? "Marcowe fiołki", pełną niespodzianek opowieść o tym, że przeszłość zawsze do nas wraca

Agnieszka Więdłocha

Niezwykłe historie i rodzinne tajemnice. Czytałam z prawdziwą przyjemnością!

Partnerzy


Recenzje

Fiołkowe zawirowania
1 0
Ludzie zawodzą. Ludzie nie są idealni, tacy nie istnieją. Ludzie to... ludzie. Po prostu. Czasami muszą podejmować decyzje, często nie są one łatwe i nigdy nie wiadomo, jakie konsekwencje przyniosą. Są w naszym życiu też sytuacje, które przynoszą nieoczekiwane zmiany, lepsze, gorsze, ale jednak.
>>> czytaj więcej
Miłość i tajemnica
31 25
Sięgam po książkę Sary Jio nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Autorka tworzy kobiecą literaturę, ale taką ciepłą, wzruszającą, przemawiającą do serca i do wyobraźni. „Marcowe fiołki" są nie tylko wzruszające, ale i niezwykle tajemnicze. Nie mogłam się doczekać, jak wyjaśni się sprawa pamiętnika tajemniczej Esther i kim ona jest.
>>> czytaj więcej
Sekret pamiętnika sprzed lat
31 27
Większość kobiet lubi czytać romanse. Takie powieści są pewnego rodzaju odskoczą od szarej codzienności, nudnego partnera, czy problemów w pracy. Ja także uwielbiam książki o miłości. A jeśli na dodatek spowite są pewną tajemnicą sprzed lat, to jestem prze-szczęśliwa.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.