Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Eben Alexander

Mapa nieba. Nauka, religia i zwykli ludzie udowadniają, że zaświaty naprawdę istnieją.

Tłumaczenie: Rafał Śmietana

Nowa książka autora bestsellerowego „Dowodu”. Niesamowite historie ludzi, którzy dotknęli tajemnicy życia po śmierci.

Eben Alexander znów dostarcza dowodów na istnienie Nieba.

Eben Alexander, znakomity neurochirurg, w swojej przełomowej książce „Dowód” opowiedział o niesamowitej podróży, jaką odbył poza granicę życia i śmierci. Śmierć kliniczna pozwoliła mu na chwilę zajrzeć do urzekającego świata Nieba, w które jako sceptyk wcześniej nie wierzył.

Wkrótce przekonał się, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy także dotknęli tej najważniejszej tajemnicy istnienia. Dotąd milczeli, wstydzili się mówić, ale dzięki odważnemu świadectwu Ebena, postanowili opowiedzieć mu własne zaskakujące, często przejmujące, dające nadzieję historie.

Ich świadectwa posłużyły autorowi „Dowodu” do utkania nadzwyczajnej opowieści o zagadkowych doświadczeniach, pozwalających uwierzyć, że nasz świat ma jeszcze jeden wymiar, głęboko skryty, czysto duchowy, który czasem wyczuwamy, ale którego nigdy dotąd nie opisano tak przekonująco.

Nowa książka Ebena Alexandra dostarcza kolejnych dowodów na to, że życie po śmierci istnieje.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-11-03

ISBN: 978-83-240-2648-7

Tytuł oryginalny: The Map of Heaven. How Science, Religion, and Ordinary People Are Proving That the World Beyond Is Real

Tłumaczenie: Rafał Śmietana

Przeczytaj także

Nowa książka autora bestsellerowego „Dowodu”
Mapa Nieba Ebena Alexandra to niesamowite historie ludzi, którzy dotknęli tajemnicy życia po śmierci. Ty także przeżyłeś coś czego nie potrafisz racjonalnie wytłumaczyć? Zobacz naszą akcję.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Zrozumieć śmierć
31 27
Książka godna polecenia, choć wydaje się, że pierwsze wydanie publikacji "Dowód" jest znacznie ciekawsze (bo opisuje przeżycia Ebena Alexandra z pogranicza śmierci i przedstawia wszystkie zdarzenia, które się działy dookoła niego).
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.