Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Cheryl Strayed

Małe cuda. Rady, jak kochać i żyć

Tłumaczenie: Sally Andrew

Kolejna książka autorki „Dzikiej Drogi”

Życie potrafi nieźle dać w kość: zdradził cię ukochany, straciłaś kogoś bliskiego, ledwo wiążesz koniec z końcem. Ale bywa też wspaniałe: dostałaś wymarzoną pracę, zakochałaś się, spełniło się twoje marzenie. Codziennie doświadczamy życia w całej jego złożoności i zdarza się, że zwyczajnie potrzebujemy rady albo wsparcia.
Dla tysięcy ludzi wsparciem okazała się Cheryl Strayed, autorka bestsellerowej Dzikiej drogi. Przez wiele lat anonimowo prowadziła internetowy dział z poradami, który stał się prawdziwym fenomenem. Ludzie pisali do niej, bo czuli, że ta nieznajoma naprawdę ich rozumie i odpowiada na każde pytanie z wielką empatią i mądrością.
Rzeczywiście, Cheryl poznała wszystkie smaki życia. By pokonać własne demony, wyruszyła w samotny marsz wzdłuż wybrzeża Ameryki. Teraz dzieli się swoim doświadczeniem z nami.
Rzadko zdarza się lektura tak nam bliska. Dotykająca najbardziej ukrytych miejsc w sercu, przynosząca otuchę i ładująca energią.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-02-03

ISBN: 978-83-240-2498-8

Opracowanie graficzne: Mariusz Banachowicz

Tytuł oryginalny: Tiny Beautiful Things: Advice on Love and Life from Dear Sugar

Tłumaczenie: Sally Andrew

Recenzje

By zrobić krok na przód
31 28
Stare porzekadła głoszą: "żyj pełnią życia i celebruj każdą chwilę", "nie oglądaj się za siebie", "życie jest zbyt krótkie, aby martwić się tym, co za nami" ... A co zrobić, gdy nasza codzienność daleka jest od tej wymarzonej, od tej układanej i planowanej od wielu lat?
>>> czytaj więcej
Książka przedziwna – „Małe cuda” Cheryl Strayed
38 32
Książka przedziwna. Dlaczego? Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że chciałoby się przestać ją czytać, a jednocześnie nie można się od niej oderwać. Po drugie - irytuje, ale też intryguje. Wreszcie - budzi podejrzenia, chociaż wydaje się być przepełniona szczerością. Postaram się te sprzeczności wyjaśnić.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.