Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Colleen Hoover

Losing Hope

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Czy jest taka tragedia, po której nie da się odzyskać nadziei?

Czasami, aby pójść naprzód, trzeba najpierw sięgnąć głęboko w przeszłość. Przekonał się o tym Dean Holder. Przez wiele lat zmagał się z poczuciem winy, że kiedyś pozwolił odejść małej dziewczynce. Od tego czasu szukał jej uparcie, ale nie spodziewał się, że gdy ponownie się spotkają, ogarną go jeszcze większe wyrzuty sumienia.

„Losing Hope” to historia trojga młodych ludzi naznaczonych przez traumatyczne doświadczenia. Każde z nich wybrało inny sposób na to, by sobie z nimi poradzić – nie każde z nich wybrało życie.

Czy jest taka tragedia, po której nie da się odzyskać nadziei?

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 360

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-02-02

ISBN: 978-83-7515-330-9

Opracowanie graficzne: Eliza Luty

Tytuł oryginalny: Losing Hope

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Przeczytaj także

Książki Znaku nominowane do Bestsellerów Empiku!
Siedem książek Grupy Wydawniczej Znak otrzymało nominacje do Bestsellerów Empiku. W kategorii literatury polskiej mamy aż trzech kandydatów do nagrody.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Odzyskując nadzieję...
11 11
Na pewne książki nie ma słów, nie ma epickich rozważań czy też błyskotliwych porównań. Jest natomiast ciąg składających się na niewiele mających wspólnego z sensem myśli. Więc na wstępie powiem jedno. Ta książka zdecydowanie nie jest „beznadziejna". To ponowna podróż w historię siedemnastoletniej Sky, ponowne zderzenie z prawdą, ponownie równie wstrząsająca co za pierwszym razem historia. Tym razem jednak pokazana z innej strony.
>>> czytaj więcej
Ta książka jest tak niesamowicie dobra, że ciężko dobrać odpowiednie słowa!
18 18
"Losing Hope" to kolejna część Hopeless, tym razem opowiedziana jest z perspektywy Holdera, w poprzedniej części opowiadała Sky.

Historia opowiadana przez Holdera, osiemnastolatka który wiele już przeżył. W dzieciństwie pozwolił odejść na zawsze małej dziewczynce, czego nie potrafił sobie później wybaczyć. Stracił najcenniejsze osoby w swoim życiu i gdy przypadkowo spotyka trzynaście lat później ową małą dziewczynkę, która już mała nie jest i nazywa się Sky, nie potrafi zapanować nad sobą i nie może kolejny raz pozwolić jej odejść.


>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.