Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Kto się przyzna

Kate Brian

Kto się przyzna

Tłumaczenie: Anna Skucińska

Czwarty tom popularnej serii powieści Kate Brian o ekskluzywnym zamkniętym światku szkoły z internatem, w którym intrygi i walka o władzę prowadzą do tragedii.
Red Breenan liczyła, że nauka w Easton Academy odmieni jej życie. I rzeczywiście, z początku wszystko wydawało się piękne, lecz szybko zaczęła dostrzegać rysy na idealnym obrazie szkoły. Jej chłopak, Thomas, zniknął, a wkrótce okazało się, że został zamordowany.
Śledztwo utrudniają intrygi jej koleżanek, policja podejrzewa jej nowego ukochanego, a sama Reed czuje się coraz bardziej zagrożona. Ktoś stara się za wszelką cenę ukryć prawdę o śmierci Thomasa i nie cofnie się przed niczym, by prawda nie ujrzała światła dziennego...
Dotychczas w serii ukazały się: Tylko dla wybranych, Impreza zamknięta, Poza zasięgiem.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 224

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2009-08-10

ISBN: 978-83-240-1219-0

Opracowanie graficzne: Marta Blachura

Tytuł oryginalny: Confessions

Tłumaczenie: Anna Skucińska

Recenzje

Nie tylko dla nastolatek
60 28
Czwarta część głośniej serii książkę dla nastolatek autorstwa Kate Brian nosi tytuł ,,Kto się przyzna". W tej części wyjaśnią się wszystkie niewiadome i odpowiedzi na skomplikowane pytania. Kto się przyzna jest książką opowiadającą losy Red Breenan, dziewczyny z małego miasta , która dzięki swojemu zaangażowaniu, umiejętnościom i pilnej nauce zdobyła stypendium w prestiżowej szkole z internatem Easton Academy.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.