Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Impreza musi trwać

Kate Brian

Impreza musi trwać

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

Tytułowa impreza to niezwykle ekskluzywny bal, na który uczniowie prywatnego liceum Easton nie zostali zaproszeni. Reed Brennan ma to zmienić. Reed jest przywódczynią dziewczyn z Easton, ciągnie się za nią mroczna przeszłość jej poprzedniczek. Ariana skończyła w szpitalu psychiatrycznym, Noelle wyrzucono, a Cheyenne nie żyje. Zdobywszy wszystko, o czym mogła zamarzyć, Reed zdaje sobie sprawę, że ma ogromnie dużo do stracenia, ale impreza musi trwać... Kate Brian to pseudonim Kieran Scott, amerykańskiej autorki bestsellerowych powieści dla młodzieży.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 208

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-08-09

ISBN: 978-83-240-1413-2

Opracowanie graficzne: Marta Blachura

Tytuł oryginalny: Legacy

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

Recenzje

Cały ten blichtr
56 19
Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu odczuwamy potrzebę popularności. Zjawisko zaczyna się kształtować już w szkole, wśród podatnych młodych umysłów, którymi łatwo manipulować. Bohaterka wykreowana przez Kate Brian - Reed tę popularność zdobyła w poprzednich częściach serii.
>>> czytaj więcej
Walka o zachowanie Dziedzictwa
59 29
Jeszcze nie opadły emocje po przeczytaniu książki pt. "W wąskim gronie", a już mamy szansę po raz kolejny u boku Reed Brennan przeżyć niezapomniane chwile w szóstej części sagi. Tym razem jednak głównym problemem, z którym przyjdzie zmierzyć się nowej przywódczyni mieszkanek ekskluzywnej bursy Billings, będzie walka o zachowanie Dziedzictwa - imprezy, na której po prostu trzeba być!
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.