Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Dominika Figurska, Agata Puścikowska

I co my z tego mamy?

Pułapka czy nagroda? Przypadek czy plan? Poświęcenie czy dar?

Dzielą się swoimi doświadczeniami i udowadniają, że rodzina, kariera i dbanie o samą siebie nie wykluczają się. A praca zawodowa i chwila relaksu w samotności nie czynią z nas złych matek!

Ta książka nie jest cukierkowa – jest taka jak życie – pełna różnorodnych doświadczeń, ale przede wszystkim nadziei na happy end!

Rozmowa dwóch spełnionych mam – o miłości, szczęściu i rodzinie.

MAMY z tego:
– pięciokrotną dawkę miłości
– śmiech, dużo śmiechu!
– satysfakcję
– spełnienie
– TO co w życiu najważniejsze


„(…) Nie zamierzam nikogo namawiać do posiadania większej liczby dzieci. Namawiać można na zakup kotka i chomika. Nie na powiększenie rodziny. To zbyt poważna sprawa. Wielodzietność powinna być świadomym wyborem małżeństwa. Rodziców: kobiety i mężczyzny. Bardziej mi zależy, by po prostu zaświadczyć, że można być zwykłą, kochającą wielodzietną matką i żoną. Można jednocześnie pracować zawodowo i spełniać się jako ambitna kobieta. I można przy tym… nie zwariować”.

„(…) pomimo trudów, wielodzietność to dla mnie i mojego męża wielkie szczęście. Szczęście, które mnoży się, a nie dzieli. Nasz dom to miłość małżeńska, pomnożona razy wszystkie dzieci. A ja jestem zachłanna na miłość: osobiście wolę mieć więcej niż mniej. Więcej miłości pomaga pokonywać przeróżne życiowe trudności”.
(fragment książki)

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 256

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-10-06

ISBN: 978-83-240-3234-1

Opracowanie graficzne: Magdalena Syboń

Przeczytaj także

Tulipan dla Agaty Puścikowskiej
Współautorka książki I co my z tego mamy? nagrodzona za wytrwałą promocję wartości rodzinnych w środkach masowego przekazu.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Czy książką walczą z niżem demograficznym?

Partnerzy


Recenzje

Inspiruje. Sieje. Rezonuje
29 25
Szczerze polecam każdemu, kto zamyśla się nad tematem rodziny, dzieci, szczęścia, potęgowania miłości...! Świetnie się czyta. Inspiruje. Sieje. Rezonuje. Mega-wdzięczność moja dla autorek za podzielenie się tym, co nie jest znane wielu z nas - rzeczywistością życia w dużej rodzinie!
>>> czytaj więcej
Wszystko jest możliwe!
37 33
Dopóki nie przeczytałam tej książki, nie wierzyłam, że to możliwe - być matką 5tki dzieci i jeszcze dodatkowo być szczęśliwą! Na szczęście to nie tylko się zdarza, ale jeszcze trwa, nie bez zawirowań i problemów, ale konsekwentnie w radości. Jestem pod ogromnym wrażeniem kobiet, które postanowiły o tym opowiedzieć i wydać tę książkę. Z pewnością jest to lektura inspirująca i dająca dużo wiary w niemożliwe.
>>> czytaj więcej
Radości i problemy.
41 27
Wniosków wyciągnęłam z tej rozmowy wiele. A to świadczy o tym, że te Panie mają bardzo dużo do powiedzenia w tematach macierzyństwa, miłości, wychowania dzieci.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.