Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Andrew Kaplan

Homeland. Ścieżki Carrie

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Trzymający w napięciu prequel serialowego hitu

Jak się to wszystko zaczęło?
Co robiła agentka CIA Carrie Mathison, zanim trafiła na Brody’ego?

Bejrut 2006. Carrie zostaje zdekonspirowana. Musi wracać do Waszyngtonu. Nie może tego znieść. Zaciekle walczy ze swoją chorobą psychiczną i trudną przeszłością. Sprzeciwia się szefom i łamie zasady, by osiągnąć cel, który stał się jej obsesją – złapać jednego z najniebezpieczniejszych terrorystów na świecie.

Podwójni szpiedzy, intrygi na wysokim szczeblu, przypadkowy seks, życie w ciągłym zagrożeniu... Czy Carrie odnajdzie w tym chaosie właściwą drogę? Czy odkryje prawdę?

Rewelacyjny thriller – nie tylko dla fanów serialu „Homeland”!

Oprawa miękka

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 376

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2013-10-07

ISBN: 978-83-7515-276-0

Tytuł oryginalny: Homeland: Carrie’s Run

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Recenzje

Dobry thriller szpiegowski
49 34
Każdy czytelnik ma ulubione gatunki literackie i takie, po które sięga od czasu do czasu oraz publikacje, które nie wzbudzają jego zainteresowania. Moją największą miłością jest fantastyka, nie pogardzę horrorem, powieścią erotyczną i zdarza mi się spędzać czas w towarzystwie romansów, ale nigdy nie czułam potrzeby zagłębienia się w kryminał czy thriller. Kiedy jednak w moje ręce wpadła powieść „Homeland. Ścieżki Carrie", postanowiłam zaryzykować i wybrałam się na wycieczkę w nieznane mi dotąd rejony wyobraźni, nieświadoma wrażeń, jakie niesie za sobą ta lektura.
>>> czytaj więcej
Znakomita lektura z porywającą fabułą
46 41
Cyklofrenia. Choroba afektywna dwubiegunowa. To zaburzenie psychiczne znacząco utrudniające życie, objawia się występującymi cyklicznie zmianami nastroju. Pacjent najpierw ma ponadprzeciętnie dobry humor i zwiększoną samoocenę, a później znajduje się w emocjonalnym dołku, jest przygnębiony i ospały. Chorobę można kontrolować dobranymi odpowiednio lekami, niwelować objawy do minimum pozwalającego na normalne funkcjonowanie, ale tak czy siak, cyklofrenia jest schorzeniem niepożądanym, zwłaszcza wśród przedstawicieli zawodów wymagających logicznego rozumowania oraz szybkiego podejmowania decyzji. A takimi umiejętnościami muszą odznaczać się chociażby pracownicy CIA. O dziwo, Carrie Mathison, agentka specjalna, mimo choroby psychicznej, w pracy radzi sobie znakomicie.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.