Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Rainbow Rowell

Eleonora i Park

Tłumaczenie: Magdalena Zielińska

Opowieść o dwojgu nastoletnich outsiderach

Eleonora… nie sposób jej nie zauważyć: rude włosy, dziwne ciuchy. Czyta mu przez ramię. Uważa Romea i Julię za bogate dzieciaki, które dostawały wszystko, co chciały. Najbardziej nie lubi weekendów, bo spędza je bez niego.

Park… Dobrze mu w czerni. Denerwuje się, gdy musi prowadzić samochód w obecności taty. Uwielbia imię Eleonory i nie skróciłby go ani o sylabę. Wie, która piosenka jej się spodoba, zanim ona zacznie jej słuchać. Śmieje się z jej dowcipów, zanim ona dotrze do puenty.

Oto tocząca się w ciągu jednego roku szkolnego opowieść o dwojgu szesnastolatkach urodzonych pod nieszczęśliwą gwiazdą – dość mądrych, by zdawać sobie sprawę, że pierwszej miłości prawie nigdy nie udaje się przetrwać, ale na tyle odważnych i zdesperowanych, by dać jej szansę.


Tylko u nas - Zakładki magnetyczne z postaciami Eleonory i Parka. Kup już teraz!

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 136 x 205 mm

Liczba stron: 360

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-03-16

ISBN: 978-83-7515-337-8

Tytuł oryginalny: Eleanor and Park

Tłumaczenie: Magdalena Zielińska

Przeczytaj także

Materiały o książce

John Green, autor bestsellera

„Powieść Eleonora i Park przypomniała mi nie tylko, jak to jest być młodym i zakochanym w dziewczynie, ale także jak to jest być młodym i zakochanym w książce”.

Recenzje

Czy pamiętasz swoją pierwszą miłość?
28 22
Książka wyczekiwana i chwalona przez wielu, być może dlatego spodziewałam się jakiegoś efektu „wow", a tymczasem... Tymczasem to prosta historia, którą każdy z nas lepiej lub gorzej pamięta, to historia PIERWSZEJ miłości.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.