Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bogna Ziembicka

Droga do Różan

Romantyczna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie

Dworek w Różanach to rodzinny dom Zosi Boruckiej, która żyje tam szczęśliwie z ojcem, swoją dawną nianią Zuzanną, wśród przyjaciół. Z pasją zajmuje się kwiatowym ogrodem oraz ekologicznymi uprawami. I marzy o założeniu rodziny z Krzysztofem, którego kocha od dawna.
Jednak życie bywa przewrotne – rodzina Boruckich traci ukochane Różany. W Krakowie Zosia zaczyna nowe, zupełnie inne życie. Czy zazna jeszcze radości i szczęścia? Spełni marzenia o miłości? Czy otuchę i wsparcie da jej Krzysztof czy Eryk – przyjaciel, który nie ukrywa, że chciałby być kimś więcej?

Romantyczna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie. O tym, że chcemy kochać i być kochane. O przyjemności, jaką czerpiemy z drobnych rzeczy: zapachu świeżego chleba, smaku konfitury z czereśni, feerii barw różanego ogrodu, spotkań z bliskimi. O radości życia. O szczęściu.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144 x 205 mm

Liczba stron: 416

Wydanie: drugie

Data pierwszego wydania: 2013-05-17

ISBN: 978-83-7515-204-3

Opracowanie graficzne: Aleksandra Szmak

Przeczytaj także

Zapraszamy po autograf
Jeannette Kalyta i Tomek Michniewicz to tylko wybrani autorzy, którzy gościć będą na naszym stoisko (77/D9) podczas Warszawskich Targów Książki.
>>> czytaj więcej

Materiały o książce

Beata Tyszkiewicz o książce

Recenzje

Oderwać się od swojego życia
47 26
Zofia Borucka mieszka w Różanach, w starym rodzinnym dworku wraz z ojcem i dawną nianią Zuzanną, która zastępowała jej matkę. Nieopodal mieszka jej przyjaciółka Marianna, którą kocha prawie jak siostrę, oraz Eryk okazujący jej zainteresowanie. Zosia na co dzień zajmuje się ogrodem, sadzi piękne kwiaty, krzewy, warzywa i owoce, a później je sprzedaje. Pewnego dnia do Różan przybywa jej dawna miłość, a zarazem stary przyjaciel rodziny.
>>> czytaj więcej
Ciepły klimat i dobra energia
48 27
Czytelniczki już świetnie opisały, o czym jest "Droga do Różan". Przedstawiły osoby, miłości, nie będę więc powielać opisów.
Zamówiłam w Znaku" Drogę do Różan" i zachwyciłam się nią od pierwszych stron: ciepły klimat, spokój, dobra energia płynąca z przewracanych stron i co najważniejsze - chciałam przeczytać ją jak najszybciej - a nie zdarza się często, aby książka tak mnie wciągnęła od samego początku...
>>> czytaj więcej
Ogród, który zapada w pamięć
68 42
Zosia ma trzydzieści lat i mieszka w dworku w Różanach. Zajmuje się ogrodem, który wypełnia cały jej czas. Przyjaźni się z Erykiem, kocha Krzysztofa. Pewnego dnia musi opuścić swoje ukochane Różany i przeprowadzić się do Krakowa. Tam próbuje rozpocząć nowe życie, życie bez Krzysztofa, czy się jej uda?
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.