Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Droga do Różan

Ciepły klimat i dobra energia

Czytelniczki już świetnie opisały, o czym jest "Droga do Różan". Przedstawiły osoby, miłości, nie będę więc powielać opisów.
Zamówiłam w Znaku" Drogę do Różan" i zachwyciłam się nią od pierwszych stron: ciepły klimat, spokój, dobra energia płynąca z przewracanych stron i co najważniejsze - chciałam przeczytać ją jak najszybciej - a nie zdarza się często, aby książka tak mnie wciągnęła od samego początku...
Lubię lekkie, kobiece lektury, po których mogę westchnąć sobie i pomyśleć o bohaterkach jak o kimś bliskim, prawdziwym, z problemami nie wydumanymi, a takimi do rozwiązania; że mogę pozazdrościć wspaniałych przyjaźni, ale ta moja zazdrość jest taka delikatna, nie niszczy mojego spokoju wewnętrznego. A w Różanach można się czegoś nauczyć trzeba tylko słuchać Marianny i Zosi...
Dobrze, że mam drugą część "Wiosna w Różanach" - też zaczyna być ciekawa.
Recenzent: Sylwia Pawłowska

Romantyczna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie

Dworek w Różanach to rodzinny dom Zosi Boruckiej, która żyje tam szczęśliwie z ojcem, swoją dawną nianią Zuzanną, wśród przyjaciół. Z pasją zajmuje się kwiatowym ogrodem oraz ekologicznymi uprawami. I marzy o założeniu rodziny z Krzysztofem, którego kocha od dawna.
Jednak życie bywa przewrotne – rodzina Boruckich traci ukochane Różany. W Krakowie Zosia zaczyna nowe, zupełnie inne życie. Czy zazna jeszcze radości i szczęścia? Spełni marzenia o miłości? Czy otuchę i wsparcie da jej Krzysztof czy Eryk – przyjaciel, który nie ukrywa, że chciałby być kimś więcej?

Romantyczna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie. O tym, że chcemy kochać i być kochane. O przyjemności, jaką czerpiemy z drobnych rzeczy: zapachu świeżego chleba, smaku konfitury z czereśni, feerii barw różanego ogrodu, spotkań z bliskimi. O radości życia. O szczęściu.