Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Charlaine Harris

Czyste szaleństwo

Tłumaczenie: Anna Gralak

Książki Charlaine Harris sprzedały się na świecie w kilkunastu milionach egzemplarzy

Co łączy Lily Bard i Lisbeth Salander?
Obie są zabójczo inteligentne, obie skrywają tajemnicę z przeszłości i obie potrafią skopać tyłek.
Gdy Lily odkrywa na siłowni zwłoki miejscowego osiłka, sądzi, że zdarzył się wypadek. Jednak wkrótce okazuje się, że to trzecia „przypadkowa” śmierć...
Lily wolałaby się nie angażować w śledztwo, ale ma dostęp do tajemnic, których nigdy nie pozna policja. Jest jeszcze jeden problem: długowłosy mężczyzna, który pojawia się wszędzie tam gdzie Lily i budzi w niej zdecydowanie nieczyste pragnienia.

Książki Charlaine Harris sprzedały się na świecie w kilkunastu milionach egzemplarzy. To pierwsza autorka, której siedem książek równocześnie znalazło się na liście bestsellerów „New York Timesa” i jedna z czterech pisarzy, których ebooki sprzedały się w nakładzie miliona egzemplarzy.

Oprawa miękka

Format: 124x195

Liczba stron: 280

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2011-05-16

ISBN: 978-83-240-1633-4

Opracowanie graficzne: Magda Kuc

Tytuł oryginalny: Shakespeare's champion

Tłumaczenie: Anna Gralak

Partnerzy


Recenzje

Gdzie czai się morderca?
62 22
Niedawno miałam okazję przeczytać pierwszą część z cyklu kryminalnych powieści o Lily Bard - "Czystą jak łzę" Charlaine Harris. Książka bardzo mi się spodobała, dlatego też postanowiłam sięgnąć po kolejną opowieść o przygodach sprzątaczki w Shakespeare. Tym razem Lily ma do rozwiązania szalenie trudną zagadkę. Wszystko zaczyna się w momencie, gdy znajduje przygniecionego sztangą Dela Packarda. Kobieta jest pewna, że mężczyzna nie mógł zabić się sam. Intuicja podpowiada jej, że gdzieś w Shakespeare czai się morderca.
>>> czytaj więcej
Wciągająca zagadka
69 22
Czyste szaleństwo, to druga część cyklu kryminalnego Charlaine Harris z Lily Bard w roli głównej. Autorka znana jest przede wszystkim ze swojej bestsellerowej serii o Sookie Stockhouse, która zarówno na świecie, jak i w Polsce zdobywa serca coraz szerszego grona czytelników.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.