Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Chłopak na Gwiazdkę

Kate Brian

Chłopak na Gwiazdkę

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

Kilka dni przed Bożym Narodzeniem rodzice siedemnastoletniej Lili Beckwith wyjeżdżają na weekend. Jako że będzie wolna chata, Lila zamierza urządzić największą imprezę w sezonie. Jednak kiedy Cooper, jej ogarnięty świąteczną obsesją brat, dowiaduje się, że w wyniku globalnego ocieplenia biegun północny może stopnieć, wyrusza razem ze swoim przyjacielem Tylerem na misję, której celem jest uratowanie Świętego Mikołaja.
Lila MUSI przywieźć Coopera z powrotem do domu całego i zdrowego - mało tego, musi zdążyć przed Wigilią i powrotem rodziców. Jedyną osobą, która może jej pomóc w odnalezieniu małych uciekinierów, jest starszy brat Tylera, Beau - były chłopak Lili, zbuntowany przeciwko wszystkiemu muzyk.
Gwiazdkowe czary to za mało, żeby pomóc Lili i Beau przezwyciężyć dzielące ich różnice i wspólnie wpaść na trop zaginionych braci. Może jednak ta skazana na niepowodzenie podróż pozwoli skrajnie odmiennym charakterom zakochać się... na nowo? Chłopak na Gwiazdkę to najnowsza powieść uwielbianej przez nastolatki Kate Brian. Historia miłosna rozgrywająca się w magicznym czasie kolęd, prezentów i dobrych wróżb.

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 216

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2010-11-08

ISBN: 978-83-240-1482-8

Tytuł oryginalny: Ex-mas

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

Recenzje

Magia jednak istnieje
64 25
Mieliście kiedyś tak, że musieliście przebywać z kimś, kogo nie cierpicie... Albo się wam wydaje, że tego kogoś nie cierpicie? Nie? A Lila -nasza główna bohaterka - właśnie tak ma. Co prawda troszkę ze swojej winy, ale nie zawsze to, co wydaje się złe, takie jest.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.