Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Anna Todd

After 3. Ocal mnie

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. Aby zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed wystawieniem na próbę jej zaufania.
I to właśnie teraz, gdy jej najbliżsi przyjaciele okazali się największymi wrogami. Jedyną osobą, na której może polegać, jest Zed…
Czy Hardin zaakceptuje decyzję Tessy o wyjeździe?
Czy Tessa zerwie znajomość z Zedem? A może zbliży się do niego jeszcze bardziej?

Broszurowa z obwolutą

Format: 144x205

Liczba stron: 652

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-06-15

ISBN: 978-83-240-2724-8

Tytuł oryginalny: After We Fell

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Recenzje

Jest spora różnica między niemożnością życia bez kogoś, a kochaniem go?
8 7
Szczerze mówiąc myślałam, że przeczytanie tak grubej książki zajmie mi sporo więcej czasu. 858 stron to nie lada wyzwanie! „After. Ocal mnie" - tak jak poprzednie tomy czyta się w zastraszająco szybkim tempie. Niestety w natłoku obowiązków nie miałam możliwości, aby w ciągu dnia całkowicie zatracić się w historii bohaterów - czytałam więc głównie wieczorami, a nawet nocami - gdyż z każdą stroną coraz bardziej zżerała mnie ciekawość.
>>> czytaj więcej
Tessa i Hardin przyciągają jak magnes
11 9
After chyba nigdy mi się nie znudzi ;) Im więcej przewracam stron, tym bardziej nie chcę przestawać czytać. Tym razem zaplanowałam sobie nawet maraton i zaraz po skończeniu tomu drugiego zaczęłam czytać drugi! I wiecie co? To było genialne posunięcie, bo chociaż mniej więcej wiem, czego mogę się spodziewać, gdy sięgam po kolejną część, to czytanie tej serii całkowicie mnie pochłania i odrywa od rzeczywistości. I to jest piękne :)
>>> czytaj więcej
Zwykłe niezwykłe
43 19
Seria "After" może się wydawać banalną powieścią, bo w końcu jest zwyczajna dziewczyna i zbuntowany chłopak, dwa totalne przeciwieństwa, które w końcu są razem. Jednak historia napisana przez Annę Todd jest na swój sposób wyjątkowa.
>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.