Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

After 3. Ocal mnie

Zwykłe niezwykłe

Seria "After" może się wydawać banalną powieścią, bo w końcu jest zwyczajna dziewczyna i zbuntowany chłopak, dwa totalne przeciwieństwa, które w końcu są razem. Jednak historia napisana przez Annę Todd jest na swój sposób wyjątkowa.

Jedną z wyróżniających rzeczy są odwołania do klasyki. Czy to do "Wichrowych wzgórz"m czy "Jane Eyre". Sprawia to, że czytelnik zaciekawiony po nie sięga, tak jak to było w moim przypadku.
Po drugie, sam fakt, że "After" był kiedyś zwykłym fanfiction sprawia, że wydaje się to interesujące.
Krótki opis na okładce książki nie oddaje w pełni wydarzeń. Książka, cała ta historia wkręca i nie da się od niej oderwać.
Tessa może i jest zwyczajną, niespecjalnie interesującą osobą, ale w niektórych momentach robi się po prostu jedno wielkie: "wow"... Hardim to typowy niegrzeczny, zbuntowany chłopak, który w dodatku jest niesamowicie przystojny, a głębi duszy także romantyczny. Co łączy tę dwójkę?
Na pewno odrobinę ciężka przeszłość, rozwód rodziców i dość ciężkie stosunki z nimi. Uczucie, które ich połączyło jest w takim wypadku wiele mocniejsze niż u ludzi z identycznymi zainteresowaniami i charakterami. Muszą cały czas upewniać siebie i tę drugą osobę o uczuciach.
Pomimo wielu kłótni, nadal walczą o ten związek.
"After" jest wyjątkową książką i każdy powinien ją przeczytać. Książka na serio wciąga i nie da się skończyć po pierwszej części.


Recenzent: Wiktoria Lewandowska

Anna Todd

After 3. Ocal mnie

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy

Film "After. Ocal mnie" od września 2021 w kinach!

Największy FENOMEN książkowy ostatnich lat!
BESTSELLEROWA seria o Tessie i Hardinie.
Powieść, która doczekała się MILIARDA odsłon w serwisie wattpad.


Życie Tessy można podzielić na to, co zdarzyło się PRZED POZNANIEM HARDINA, i na to, co zdarzyło się PÓŹNIEJ.

Tessa wybaczyła Hardinowi kłamstwo, a teraz sama ukrywa przed nim prawdę. Chce wykorzystać wielką szansę w karierze, ale wie, że to będzie cios dla jej związku. Gdy Hardin dowie się o jej przeprowadzce, wpadnie we wściekłość. Aby zatrzymać Tessę przy sobie, nie cofnie się przed niczym. Nawet przed wystawieniem na próbę jej zaufania.
I to właśnie teraz, gdy jej najbliżsi przyjaciele okazali się największymi wrogami.
Jedyną osobą, na której Tessa może polegać, jest Zed…
Czy Hardin zaakceptuje decyzję ukochanej o wyjeździe?
Czy Tessa zakończy znajomość z Zedem? A może zbliży się do niego jeszcze bardziej?