Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Leszek Kołakowski

13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych

Treść i forma na najwyższym poziomie.

„Teraz jesteśmy już bardzo starzy. Na pewno nigdy nie dowiemy się, gdzie leży Lailonia, i na pewno nigdy jej nie zobaczymy. Być może jednak ktoś z was będzie miał więcej szczęścia, może komuś uda się trafić kiedyś do Lailonii. Jadąc tam, oddajcie w naszym imieniu kwiatek nasturcji królowej Lailonii i powiedzcie jej, jak bardzo chcieliśmy się tam dostać i jak nam się to nie udało.”

To przedziwne, zaskakujące i napisane z wyjątkowym poczuciem humoru bajki „dla dużych i małych”. Można je odczytywać na wielu poziomach, dzieci odnajdą tu swoją Nibylandię, a dorośli Lailonię.
Tekst uzupełniają piękne ilustracje autorstwa znakomitego grafika Pawła Pawlaka, który również opracował książkę typograficznie. Treść i forma na najwyższym poziomie.

Format: 205x290

Liczba stron: 160

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2015-01-26

ISBN: 978-83-240-3900-5

Przeczytaj także

"13 bajek z królestwa Lailonii" wyróżnione!
Z radością informujemy, że książka „13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych" Leszka Kołakowskiego z ilustracjami znakomitego grafika Pawła Pawlaka została wyróżniona w plebiscycie must have 2016 podczas 10. edycji Łódź Design Festival.
>>> czytaj więcej
Najlepsze prezenty!
Co jest najlepszym prezentem pod choinkę??? Oczywiście, że książki! Podpowiemy Wam, co kupić najbliższym, żeby podarunek sprawił im radość.
>>> czytaj więcej
Paweł Pawlak nominowany do nagrody IBBY
Paweł Pawlak otrzymał nominację do tegorocznej nagrody Książka roku 2015 IBBY za ilustracje i opracowanie graficzne „13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych" wydanych przez Znak Emotikon.
>>> czytaj więcej
Co przeczytać w październiku? Szczęśliwa trzynastka!
Proponujemy trzynaście książek, po które warto sięgnąć w chłodne jesienne wieczory. Coś dla siebie znajdą amatorzy biografii, powieści i książek historycznych. Znajdzie się także coś dla dzieci.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.