Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

05.12.2016

Zrób to sama!

Własnoręcznie przygotowany olejek do demakijażu czy kule do kąpieli? A może waniliowy peeling do ust? Podczas przerwy świątecznej jest trochę czasu, aby samodzielnie przygotować ekologiczne i skuteczne kosmetyki, prezenty czy przedmioty ułatwiające codzienne funkcjonowanie! Pomoże Wam w tym książka „Tajniki DIY" Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu, autorki kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych "Tajników makijażu".

Ewa pisze we wstępie: „W teorii wszystko wydaje się proste, prawda? Kiedy jednak przychodzi czas na wprowadzenie w życie jakiegoś pomysłu, to każdy zwleka ze zrobieniem pierwszego kroku. Wiem, jak chętnie sama znajduję (podobno) logiczne uzasadnienia, by odsunąć w czasie wiele rzeczy, które zaplanowałam.
W przypadku korzystania z przepisów DIY przeszkód może być sporo: brak pomysłu, koszt, kłopoty ze znalezieniem narzędzi lub składników... Ta książka sprawi, że o tym zapomnisz!
Ułatwię ci cały ten proces, ponieważ wiem, ile przyjemności może sprawić własnoręcznie wykonany organizer lub peeling do ciała".

Autorka zapewnia, że dołożyła wszelkich starań, by przepisy zgromadzone w tej książce były możliwie proste do wykonania, a składniki niedrogie i łatwo dostępne. Sporą ich część znajdziecie w domu, a po zakupy wybierzecie się jedynie do najbliższej drogerii, apteki lub osiedlowego sklepu.

Zobaczcie, ile przyjemności może dać samodzielnie przygotowana woda różana, zakładka dla mola książkowego, spersonalizowany kubek czy ręcznie dekorowana poduszka.

 

Stwórz wyjątkowe i piękne przedmioty

Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych "Tajników makijażu".

Razem z Ewą w prosty i szybki sposób przygotujesz nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!
Zobacz, jak łatwo i szybko przygotować:
• aromatyczne kule do kąpieli, które zamienią twoją łazienkę w domowe SPA,
• aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser,
• a nawet prosty i uniwersalny organizer ułatwiający utrzymanie ładu na biurku i toaletce.

Te i wiele innych niepublikowanych wcześniej przepisów DIY sprawią, że przestaniesz wydawać fortunę w drogeriach i designerskich sklepach! Stworzysz wyjątkowe i piękne przedmioty, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach!

#tajnikiRLM #RedLipstickMonster #FlowBooks

"Zrobiłam wszystko, by przepisy nie zabrały Ci wiele czasu, a efekty naszej wspólnej pracy zachwyciły Ciebie i Twoich bliskich".
Ewa Grzelakowska-Kostoglu