Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

31.07.2020

Zapraszamy do Gdyni!

Od piątku do niedzieli w Gdyni trwać będzie Plener Literacki! W programie spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek przygotowana przez 60 wystawców oraz wiele atrakcji dla całych rodzin.

Plener Literacki w Gdyni to świetna okazja, by spędzić część wakacyjnego czasu w towarzystwie znakomitych autorów i ciekawych książek. W tym roku pandemia sprawia, że nie ma zbyt wiele okazji, by spotkać się na żywo, z tym większą radością zapraszamy do uczestnictwa w trzydniowym Plenerze z udziałem pisarzy i wydawców, zorganizowanym z poszanowaniem wymogów i zaleceń na rzecz bezpieczeństwa wszystkich uczestników.
Plener Literacki w Gdyni to spotkanie czytelnika z książką, jej autorem i wydawcą, wydarzenie o charakterze otwartym, łączące kiermasz z programem spotkań autorskich i innymi atrakcjami. Na najbardziej popularnym deptaku Gdyni - Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego, a w niedzielę także w Muszli Koncertowej, będzie można spotkać się m.in. z Łukaszem Orbitowskim, prof. Jerzym Bralczykiem i prof. Lucyną Kirwil, Jakubem Ćwiekiem, Niną
Majewską-Brown, Tomaszem Organkiem, Barbarą Kosmowską, Ziemowitem Szczerkiem, Marcinem Kąckim, Januszem Leonem Wiśniewskim, Maciejem Siembiedą, Jakubem Szamałkiem, Adrianną Trzepiotą, Stefanem Szczepłkiem, Aleksandrą Tyl, Iwoną Kienzler, Małgorzatą Starostą oraz Iwoną Partyką.
Spotkania z autorami poprowadzą: Jerzy Kisielewski, Szymon Kloska, Adam Szaja i Piotr Dobrołęcki.

A my zapraszamy na nasze stoisko (nr 2) - mamy dla Was fantastyczną letnią ofertę. Zapraszamy na stoisko nr 2 na Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego. Zapraszamy od piątku do niedzieli: 31 lipca - 2 sierpnia 2020 r.
Godziny otwarcia:
● w piątek w godz. 12.00-19.00,
● w sobotę i niedzielę w godz. 11.00-19.00.