Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

24.08.2014

Rekonkstrukcja bitwy z powieści Marcina Ciszewskiego

Już 24 sierpnia bitwa pod Bornem Sulinowem z powieści www.ru2012.pl stanie się faktem. To trzeba zobaczyć!

Rozgrywka będzie mieć charakter LARP-u czyli gry terenowej, podczas której uczestnicy wspólnie tworzą i przeżywają opowieść, odgrywając role jak w improwizowanej sztuce teatralnej.

Marcin Ciszewski zapowiedział swój udział w tej nietypowej imprezie, będzie zatem okazja do wspólnych zdjęć oraz zdobycia autografu autora słynnej trylogii WWW.

Podczas rozgrywania bitwy padną również pierwsze klapsy do trailera książki www.ru2012.pl.

Rekonstrukcja bitwy odbędzie się w ramach oficjalnej imprezy z serii Kurdekistan organizowanej przy współpracy SARS Przasnysz i Crazy Airsoft Innovations Center. Grupę docelową stanowią gracze Airsoft oraz rekonstruktorzy, którzy chcą oderwać się od monotonii inscenizacji i wziąć udział w prawdziwej walce. Impreza ma charakter zamknięty.

Niemożliwe staje się rzeczywistością! 

Spotkanie z: Marcinem Ciszewskim

Data spotkania: Niedziela, 24 sierpnia 2014

Godzina: 10:00

Gdzie: poligon Targonie koło Ciechanowa

Niemożliwe staje się rzeczywistością

Czas: 25 września 2012.
Miejsce: Warszawa, Port Lotniczy Okęcie.
Jerzy Grobicki opuszcza pokład samolotu lecącego z USA. Nim wsiądzie do auta stojącego przed terminalem, padają strzały. Kontrolę nad warszawskim lotniskiem przejmują terroryści. Są ofiary śmiertelne. To największy zamach w historii kraju. 

Czas: 27 września 2012.
Miejsce: Borne Sulinowo
Kolumna rosyjskich wozów bojowych pędzi w stronę płyty lotniska polowego. Na jej drodze staje niespodziewany przeciwnik. Czołgi z czarnymi krzyżami na burtach otwierają ogień.

***

Jaką tajemnicę kryje wybudowane przez Niemców podziemne miasto w Bornem Sulinowie? Skąd wzięły się na Pomorzu w 2012 roku oddziały Wehrmachtu i SS? Jaką misję wykonują rosyjscy żołnierze 20 lat po oficjalnym opuszczeniu Polski?

www.ru2012.pl trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.