Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

03.07.2017

Historia, która nie pozwoli ci zasnąć

Jeszcze rok temu nikt nie wiedział, kim jest Magda Stachula. Dziś chcemy opowiedzieć o „Trzeciej", nowej książce autorki najlepszego debiutu kryminalnego ubiegłego roku!

Na skrzynkę naszej poczty literackiej przychodzą setki maili z propozycjami wydawniczymi. Do tej pory nie zdarzyło się jednak, by cała redakcja nie mogła oderwać się od tekstu napisanego przez debiutantkę. „Idealna" zaskoczyła nas, nie mogliśmy się od niej oderwać. My i kilkadziesiąt tysięcy czytelników, zachwyconych powieścią debiutantki.

„Trzecia" to nowa powieść Magdy Stachuli. Niepokojąca, trzymająca w napięciu do samego końca. Znowu nie będziesz mógł przestać czytać. I będziesz chciał więcej. Ciągle więcej.
Moglibyśmy napisać, że to książka idealna dla fanów „Dziewczyny z pociągu" czy „Zaginionej dziewczyny", ale ci, którzy przeczytali „Idealną" wiedzą, że to zupełnie nowa jakość.

Przed Wami „Trzecia", thriller z gatunku domestic noir w mistrzowskim wykonaniu. Thriller, który uświadamia, że cała wiedza o nas jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko chcieć ją zdobyć.

Autorka "Idealnej", najlepiej sprzedającego się debiutu kryminalnego ostatnich lat, wraca z nową historią, która nie pozwoli ci zasnąć.

Najpierw był błysk flesza – ktoś zrobił jej zdjęcie z ukrycia.
Później usłyszała tajemniczy głos w mieszkaniu.
Potem ktoś stał pod jej drzwiami. Nasłuchiwał.

***

Eliza jest terapeutką. Podczas wielogodzinnych sesji zagląda w głowy swoich pacjentów.
Pewnego dnia orientuje się, że ktoś ją śledzi. Teraz to do jej życia zagląda obcy człowiek.

Kiedy Eliza szuka pomocy, nikt jej nie wierzy.

Tymczasem ON wie już o niej wszystko.
Ma listę.
Eliza jest na niej trzecia.

***
Magda Stachula – mistrzyni thrillera psychologicznego. Jak nikt inny potrafi zaglądać swoim bohaterom do głowy. Zadebiutowała „Idealną”, która była bestsellerem 2016 roku.