Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Zeszyt do bazgrania dla tych, którzy nudzą się w pracy

Zeszyt dla tych, którzy nudzą się w pracy

Nie zniszcz tej książki, ale chowaj przed szefem, rozciągnij umysł i poczuj się w pracy jak na wakacjach. Da się? No da się.

W szaleństwie jest metoda. Na zły humor, na kiepski nastrój, na chandrę, nostalgię i wrednego szefa, pracę, która od dawna nie daje satysfakcji. Książka, która pozwala bezkarnie obsmarowywać kolegów, wymierzać policzki i stawiać kropkę nad i.

W modzie są książki, które pozwalają na pozbycie się stresu za pomocą prostych destrukcyjnych poleceń typu podpal, rzuć, podepcz i zemnij. Zeszyt francuskiej autorki zalecany jest właśnie tym wszystkim, którzy są zainteresowani idealnym środkiem pozwalającym rozładować napięcie.

Dzięki zabawnym ćwiczeniom, z reguły polegającym na rysowaniu, z wykorzystaniem akcesoriów biurowych, nudna, codzienna praca zaczyna nabierać kolorów i zupełnie innego znaczenia. Autorka zachęca poprzez osobliwą lekturę do rozciągnięcia umysłu i poczucia się, jak na wakacjach.

Całkowite wariactwo, ale w tym właśnie jest metoda. Początkowo przyznaję, byłem zdziwiony i lekko poirytowany - bo niby komu to potrzebne. Ale poddałem się kilku ćwiczeniom i powiem, że lektura wciąga, jak chodzenie po bagnach. Kolokwialnie mówiąc - durne to i fajne to.

Do dzieła: Znajdź dziurę w całym i dorysuj kolejne; coś cię gryzie? Zalej robaka (tuszem); w razie potrzeby zalewaj dalej, używając tuszu w różnych kolorach; narysuj, co ci leży na wątrobie, odkręć słoiczki i obsmaruj kolegę, który sobie na to najbardziej zasłużył.

Książkę gorąco polecam wszystkim zestresowanym pracownikom. Ta pozycja to może nie idealny środek na rozładowanie napięcia i ćwiczenie swojej kreatywności, ale jest mu do niego bardzo blisko.


Recenzent: Marek Bachorski-Rudnicki

Kultowa książka, która odniosła sukces nie tylko w Polsce

Wyluzuj. Poczuj się w pracy jak na wakacjach!

Dzięki „Zeszytowi do bazgrania” nareszcie możesz:

- stawiać kropkę nad i,
- wymierzać policzki,
- robić zdrowe przerwy na papierosa,
- zamykać usta koleżankom,
- zalewać robaka,
- bezkarnie obsmarowywać kolegów,
- urządzać sobie sjestę w godzinach pracy…

PAMIĘTAJ: Zniszcz tę książkę zanim zobaczy ją twój szef.