Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ambicja

Zaskakująco i ciekawie

Bardzo się cieszę, że jest ktoś, kto pisze książki tego typu. Może nie są zbyt ambitne, ale pozwalają czytelnikowi się odprężyć, odciąć od otaczającej go rzeczywistości.


Autorkę tego cyklu polubiłam już od pierwszej części. Ma ona niezwykły dar, jakim jest łatwość pisania w takich sposób, że kolejne perypetie bohaterów zachęcają do dalszego czytania. Również i tym razem było zaskakująco i ciekawie. Z zapartym tchem czekałam aż ta część ukaże się w naszych księgarniach, ale dopiero teraz mogłam się z nią zapoznać. Jest po prostu świetna. Pominę fakt, że główna bohaterka coraz bardziej mnie irytuje swoim postępowaniem i głupotą. Reed zamiast rozwiązać swoje problemy, jeszcze bardziej komplikuje sytuację.

 

Na szczęście autorka wprowadziła wątki poboczne, które ubarwiają książkę. To sprawia, że bardzo szybko się ją czyta i na niektóre rzeczy patrzy się z przymrużeniem oka. Oczywiście Kate Brian musiała zakończyć "Ambicję" wielkim obrotem sprawy i niespodziewanym rozwojem akcji. Miało się wszystko wyjaśnić, a jak zwykle jest jeszcze gorzej. Znowu pozostaje ta niepewność i czekanie na kolejną część, która ukaże się nie wiadomo kiedy...


Recenzent: Paulina Bidzińska

Reed Brennan stoi przed nie lada wyzwaniem. Po ostatniej szalonej imprezie dyrekcja zagroziła zamknięciem Billings. Jako prezeska, Reed nie może do tego dopuścić.
Jedynym rozwiązaniem jest zbiórka pięciu milionów dolarów dla szkoły. Tylko jak to zrobić?
Szczególnie, gdy ktoś notorycznie jej w tym przeszkadza, a w dodatku rzuca ją chłopak. Wszystko wydaje się sprzysięgać przeciwko Reed.
Czy dziewczynom uda się uratować ukochany internat i przyjaźń? Czy Reed uda się odzyskać zaufanie Josha? Czy ujdzie z życiem?
Siódmy tom serii Kate Brian - intrygującej, świetnie napisanej, odsłaniającej niepokojące tajemnice ekskluzywnej szkoły z internatem. Dotychczas ukazały się: Tylko dla wybranych, Impreza zamknięta, Poza zasięgiem, Kto się przyzna, W wąskim gronie, Impreza musi trwać.