Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Zacisze Gosi

Zacisze

Przeczytałam, popłakałam sobie i miałam żal do Pani Katarzyny, że tak ciężko doświadcza swoje bohaterki. Radość przeplata się ze smutkiem. Już widać światełko w tunelu, a tu moment i katastrofa. Uwielbiam książki Pani Michalak.

Chciałabym mieszkać w starym domu pełnym tajemnic - z duszą, chciałabym mieć takie przyjaciółki jak Kamila Gosia i Julia. Chciałabym witać dzień razem z moimi przyjaciółkami i jeść z nimi na tarasie śniadanie.

Klimat książki jest niesamowity. Budzi we mnie tęsknotę, nostalgię, daje do myślenia i skupienia uwagi nad sensem życia nie tylko dla siebie ale i dla innych.

Polecam wszystkim którzy marzą o miłości i przyjaźni i w nią wierzą lub nie . Los jest przewrotny, ale w każdej tragedii możemy zobaczyć, że wszystko co nas spotyka jest po coś.


Recenzent: Cecylia Janowicz

Gdy wszystko traci sens, pozostaje wiara w spełnienie marzeń i siłę miłości. O tym jest ta opowieść.

Kiedy Kamila zamieszkała w przedwojennej willi z pięknym różanym ogrodem, poczuła, że wreszcie uśmiechnęło się do niej szczęście. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko zaczęło się układać: odnalazła swoje miejsce na ziemi, poznała wspaniałego mężczyznę, a z sąsiadką, Gosią, połączyła ją prawdziwa przyjaźń.

Jednak los jest przewrotny i nad przyjaciółkami z uliczki Leśnych Dzwonków znów zbierają się czarne chmury.

Związek Kamili z Łukaszem zostaje wystawiony na poważną próbę. Do Gosi zaś nieoczekiwanie powraca przeszłość. Czy były mąż okaże się godny zaufania? I jaką rolę w jej życiu odegra Jakub, którego mroczną tajemnicę poznaje Kamila?

„Zacisze Gosi” to kolejna - po bestsellerowym „Ogrodzie Kamili” - powieść z kwiatowej trylogii” Katarzyny Michalak, autorki, którą pokochały polskie czytelniczki. Ciąg dalszy tej niezwykłej, wzruszającej historii o przyjaźni i miłości, poznacie w książce „Przystań Julii”, następnej powieści w serii.