Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Poza zasięgiem

Z pozoru wymarzone życie...

Czy każdy z nas nie marzył o życiu, jakie prowadzą bohaterowie tej książki? O bogactwie, popularności i bujnym życiu towarzyskim? "Poza zasięgiem" pozwala spojrzeć z bliska na ten świat. Poznając losy nastolatków z Billings, sami stajemy się jednym z nich i przeżywamy porażki i zwycięstwa razem z nimi.
Główna bohaterka Reed Brennan wpada w sam środek tornada, które rozpętało się wokół sprawy o morderstwo jej chłopaka. W trudnej sytuacji pomaga jej Josh, który niebawem staje się także obiektem jej uczuć... i zarazem głównym podejrzanym w kryminalnej zagadce. Skoro jemu nie może ufać, to czy ktokolwiek jest godny zaufania? Zdaje się, że w Billings nikt nie ma czystego sumienia... Ta opowieść wciąga czytelnika, jednocześnie ukazując, iż to z pozoru wymarzone życie wcale nie jest usłane różami, a jeśli czasem tak bywa to te róże mają długie kolce. Zawiła zagadka, sprawia, że nie jesteśmy aż do ostatniej chwili pewni, kto jest winny. Od tej powieści nie można się oderwać. Jeśli zaczniesz ją czytać to nie spoczniesz, póki nie skończysz!

Recenzent: Daria Anna Sosińska

Kate Brian

Poza zasięgiem

Tłumaczenie: Anna Skucińska

Trzecia część, po Imprezie zamkniętej i Tylko dla wybranych, serii książek Kate Brian, autorki Klubu niewiniątek. Pisarka z wielkim sukcesem wprowadza do fabuły wątki kryminalne. Akcja powieści toczy się wokół śledztwa w sprawie Thomasa, którego zamordowano na terenie szkoły. Główna bohaterka Reed Brennan jest z tego powodu załamana, tym bardziej, że głównym podejrzanym jest Josh, chłopak, którego Reed darzy coraz większym uczuciem. Trzymająca w napięciu, świetnie napisana powieść dla nastolatek.