Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Linia serca

Wierzyć czy nie wierzyć?

Chęć odzyskania ukochanego może doprowadzić nas do odkrycia i wmówienia sobie zadziwiająco magicznych zdolności. Tak właśnie jest z Sophie, którą po sześciu latach związku zostawia ukochany. Nie mogąc się z tym pogodzić, Sophie odkrywa, że jego obecna ukochana wierzy osobom przewidującym przyszłość, dlatego postanawia całkiem przez przypadek odnaleźć ją i przewidzieć jej przyszłość, zupełnie inną niż wymarzyła sobie Melanie. Sophie mówi jej, że jej obecny związek nie ma nawet najmniejszych szans na przetrwanie i najlepiej, gdy przekona ukochanego, aby wrócił do swojej byłej dziewczyny.
Podczas zagłębiania się w swoje magiczne zdolności Sophie poznaje Nicka, który jest sceptycznie nastawiony jest do jasnowidzów i chce udowodnić, że są oszustami.

Cóż wyniknie z tego wszystkiego? Zapewniam Was, że przy czytaniu tej książki nieraz wybuchniecie śmiechem.


Recenzent: Aleksandra Błazik

Eileen Cook

Linia serca

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Czy Sophie odzyska swojego chłopaka?

Nie spodziewałam się tego. Żałosne, prawda? Byliśmy razem przez sześć lat. Kiedy Doug mówił o „następnym etapie”, sądziłam, że chodzi mu zaręczyny. On miał na myśli wyprowadzkę.

Teraz Sophie pragnie tylko odzyskać swojego chłopaka. Co w tym dziwnego?
Co jest dziwnego w tym, że Sophie udaje, że potrafi wróżyć z ręki? Początkowo tylko po to, by rozbić nowy związek Douga. Później, żeby pomóc Nickowi, przystojniakowi z misją.

Czy Sophie odzyska swojego chłopaka? I czy bez szklanej kuli będzie potrafiła powiedzieć, kto naprawdę zasłużył na jej miłość?