Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Niezłomni

"Płacz to oznaka przegranej"

Po przeczytaniu czwartej części każdy domagał się więcej. Od początku ,,Niezłomni" nie dają nam nawet chwili na oddech. Akcja toczy się szybko i wciąga czytelnika.

Bohaterom brak czasu na sen. Teraz głównym celem jest odbicie Cartera. Nathaniel stara się za wszelką cenę zdobyć organizację. Allie jest skłonna spełnić jego żądanie, aby uratować ukochanego. Tylko co ma zrobić, kiedy w szkole pojawia się Sylvain? Jak sobie poradzi po śmierci Lucindy? Czy uda się pokonać Nathaniela i zatrzymać Oriona? Jak wiele poświęcą bohaterowie, aby ocalić Cartera?

Książka trzyma czytelnika w napięciu. Niektóre sytuacje zaskakują. Kiedy wydaje nam się, że wszystko zaczyna się układać, pojawia się coś, co znacznie komplikuje sytuację. Rozczarować może to, że z końcem ,,Niezłomnych" pozostaje kilka nierozwiązanych wątków. Mimo to uważam, że książka jest warta przeczytania!


Recenzent: Agnieszka Szewczyk

C.J. Daugherty

Niezłomni

Tłumaczenie: Mateusz Borowski

Ostatnia część bestsellerowej serii "Wybrani"

Nathaniel zdobywa przewagę. Uczniowie Akademii Cimmeria podupadają na duchu. Udręczona Allie martwi się nie tylko o szkołę, ale także o los Cartera. Wie jednak, że musi odnaleźć w sobie siły do walki, dlatego namawia Isabelle do wznowienia treningów w Nocnej Szkole. Uważa, że tylko wtedy uczniowie nie utracą wiary w zwycięstwo.
Czy Nathaniela można pokonać? Jak wiele będą gotowi poświęcić bohaterowie i jakie tajemnice jeszcze skrywają?

Dowiedz się, czytając ostatnią część bestsellerowej serii "Wybrani".

Zasmakuj w klimacie Nocnej Szkoły - kup kubek!