Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Magic Molly. Znikający króliczek

Niezwykły świat magii

Gdy w moje ręce trafiła ta książka, byłam pewna, że to kolejna opowieść o małym zwierzaczku i jego małych właścicielach. Naszykowałam się więc na kolejną dawkę informacji o zwyczajach i sposobie myślenia zwierzątka, z którym na co dzień nie jest mi dane obcować. Ale tym razem czekała mnie niespodzianka. Seria "Magic Molly" jest nieco inna. Tutaj autorka wykorzystała znacznie więcej swojej wyobraźni, i zabiera nas i naszych małych czytelników w niezwykły świat magii :)

 

Autorka sprawia, że dajemy ponieść się fantazji, by wyruszyć w tę niesamowitą przygodę. Książeczka w sam raz nadaje się nie tylko dla miłośników zwierząt, ale również dla maluchów, które wierzą w magię :) Moja córeczka chętnie wysłuchała całej książeczki i była bardzo zadowolona. Zaraz ruszamy z kolejną częścią. Aż sama jestem ciekaw, jakie przygody czekają Molly tym razem :)


Recenzent: Anna Radziach

Molly ma magiczne zdolności – potrafi rozmawiać ze zwierzątkami!

Na urodzinowym przyjęciu swojej siostrzyczki Molly poznaje magika. Fantastyczny Feliks wyciąga z kapelusza małego króliczka, który jednak bardzo dziwnie się zachowuje. Nie dość, że wciąż ma czkawkę, to na dodatek cały czas znika. Żeby uniknąć kłopotów, Molly musi jak najszybciej odnaleźć psotne zwierzątko.

Jeśli kochasz zwierzęta, pokochasz też pełen magii świat małej Molly!