Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Paddington. Kolejne historie

Miś dżentelmen

„Paddington. Kolejne historie" - Michaela Bonda to rewelacyjna alternatywa dla młodego czytelnika. Zresztą nie tylko:)

Paddington daje nam się tu poznać jako prawowity domownik rodziny Brown z Londynu. Ma swój pokój i wielkie plany każdego nadchodzącego dnia. W tym pięknym wydaniu mamy aż trzy historie związane z Paddingtonem: "Paddnigton za granicą", "Paddington się krząta" i"Nowe przygody Paddingtona".
Razem z bohaterem podróżujemy po Francji, a dokładnie Bretanii, chodzimy na przyjęcia i występy orkiestr, jeździmy na kosiarce po ulicach Londynu, bawimy się w hydraulika, kucharza, montera TV... to tylko garstka tego, o czym możecie przeczytać w niniejszej książeczce.
Z pewnością nie będziecie się nudzić przy lekturze, a wyobraźnia działa tutaj na wysokich obrotach. Jest więc wszystko niemalże namacalne. Łącznie ze smakiem marmolady schowanym pod "bajowym" kapeluszem Paddingtona. Serdecznie polecam tę atrakcyjną i piękną książkę.


Recenzent: Agnieszka Maliwiecka

Michael Bond

Paddington. Kolejne historie

Tłumaczenie: Anna Pajek, Michał Rusinek

Paddington to prawdziwy dżentelmen, który nie boi się żadnych przeciwności

Miś Paddington, przybysz z dalekiego Peru, zadomowił się w Londynie na dobre! Niedawno wywołał rewolucję w życiu Państwa Brown, a teraz jest ulubieńcem całej okolicy. Paddington to prawdziwy dżentelmen, który nie boi się żadnych przeciwności. Czy jednak poradzi sobie z niecodziennymi problemami? Jakich dziwacznych zajęć się podejmie? I kto zabierze niedźwiadka do Francji?