Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

W wąskim gronie

Lektura przyprawiająca o dreszczyk emocji

Po raz kolejny mamy do czynienia z fascynującą i pełną intryg rzeczywistością Easton Academy - elitarnej szkoły dla młodych, uzdolnionych uczniów. Reed Brennan znowu czeka trudny, pełen napięć rok. I choć niedawne mieszkanki Billings opuściły bursę, rządy absolutne przejęła Cheyenne, która za wszelką cenę postara się zachować tradycję, choćby miała za nią nawet oddać swe życie...
Reed nie może pozwolić, by żądna władzy i kolejnych ofiar Martin zastraszyła nowe mieszkanki ekskluzywnej bursy Billings - pragnienia każdej nastolatki. Na dodatek to właśnie Cheyenne próbuje omotać Josha i odebrać Reed to, co najpiękniejsze, a więc miłość. Reed stanie przed bardzo trudnym wyborem: jak pokonać swoją niedawną koleżankę, by nie zdradzić żadnej z sióstr? Czy ma w sobie wystarczająco dużo odwagi, by stawić czoła jednej z największych intrygantek? Powinna - w końcu uczyła się od najlepszych, ale ani Noelle, ani żadna z dziewczyn nie pomogą jej, może liczyć tylko na własny spryt i wytrzymałość.
Książka pt. "W wąskim gronie" autorstwa Kate Brian jest kolejną częścią opowiadającą o losach uczennicy elitarnego liceum Easton, której życie płata niewybredne figle... Reed Brennan z godnością znosi swój los, mimo iż czasem chodzi nawet o śmierć. To wspaniała, pełna przygód historia, z fabułą zaskakującą i obfitującą zarówno w momenty śmieszne i romantyczne, jak i smutne, a wręcz tragiczne. Godna polecenia każdej dziewczynie, której sprawia przyjemność miła lektura przyprawiająca o dreszczyk emocji i wywołująca uśmiech. Gorąco polecam!

Recenzent: Katarzyna Tajak

Kate Brian

W wąskim gronie

Tłumaczenie: Anna Gralak

Pełna intryg, mroczna atmosfera Easton - ekskluzywnego liceum z internatem. Dziewczyny z bogatych amerykańskich domów tworzą zamknięty, snobistyczny krąg, w którym wydarzenia biegną w szybkim tempie. Ostro współzawodniczą w nauce, ich miłości i przyjaźnie przechodzą bardzo poważne próby. Czyta się świetnie, to niemal kryminał, w którym zbrodnia musi zostać ukarana.