Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wstań! Skuteczny sposób, by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom

Książka, która zmienia życie czytelników

Czy osoba, której wystąpienie obejrzało 36 milionów ludzi, równie dobrze pisze, jak przemawia? To pytanie towarzyszyło mi, kiedy sięgałem po książkę Amy Cuddy „Wstań!". Intrygowało mnie również, czy pogłębi ona treści prezentowane na TED.

Dziś, już po przeczytaniu książki, mogę Wam śmiało powiedzieć, że autorka nie tyle stanęła na wysokości zadania, ile przekroczyła moje oczekiwania w powyższych aspektach.

„Większość ludzi codziennie zmaga się ze stresującymi wyzwaniami. Ludzie ze wszystkich środowisk w każdym zakątku świata próbują zebrać odwagę przed wystąpieniem na forum klasy, przed rozmową w sprawie pracy, castingiem do roli, konfrontacją z codziennymi trudnościami, wystąpieniem w obronie czegoś, w co wierzą, albo po prostu po to, żeby odnaleźć spokój i jednocześnie być sobą." - w tych słowach Amy Cuddy niejako uzasadnia sens napisania swojej książki.

„Zmieniła życia tysięcy ludzi" - pisze „New York Times", a ja wiem, że nie jest to tylko hasło marketingowe. To, co odróżnia książkę Amy Cuddy, podobnie zresztą jak jej wystąpienie na TED, od innych to użyteczność wiedzy, którą dostarcza. Nieprawdą jest bowiem, że wiedza to potęga - ZASTOSOWANA wiedza to potęga.

Książka „Wstań!" bez wątpienia realnie wpływa na życie jej czytelników. Nie motywuje przelotnie, by jeszcze szybciej rozczarować, lecz dokonuje trwałej zmiany w ich życiu i postępowaniu.

„Musiałam się zastanowić nad tym, jak wnioski wyciągane w ramach nauk społecznych przekładają się na prawdziwe życie. Zaczęło mi zależeć na prowadzeniu badań zmieniających życie ludzi na lepsze." - pisze Amy Cuddy.

Udało jej się - bez cienia wątpliwości!


Recenzent: Bartosz Soczówka

Wystarczą dwie minuty, aby tylko dzięki
postawie ciała zmienić stan umysłu!

63 miliony ludzi obejrzało występ Amy Cuddy na kanale TED.

Unieś ręce lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę i zmienisz swoje nastawienie do czekającego cię zadania na bardziej pozytywne. To biologia działa na twoją korzyść! Amy Cuddy pokazuje, jak dzięki prostym trikom możesz pokonać poczucie bezsilności.
Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować!

Amy Cuddy – ceniona psycholożka, profesorka Harvardu. W 2012 roku „Time” zaliczył ją do grona game changers, wpływowych postaci, które „zmieniają zasady”.

Jedna z najlepszych książek 2015 roku według „Forbesa”.
Bestseller „New York Timesa”, który zmienił życie tysięcy ludzi.

„W przeciwieństwie do wielu innych pozycji o samodoskonaleniu książka Wstań! jest zarazem konkretna i inspirująca, prosta i ambitna – a przede wszystkim naprawdę mocna”
/New York Times/

„Wstań! jest dokładnie tą książką, której świat potrzebuje”
/Robert Cialdini/