Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Sto dni po ślubie

Kochaj tego, z kim jesteś

Idealny kochanek nie jest materiałem na idealnego męża, ale wybór między jednym a drugim nie jest wcale łatwy - zwłaszcza, gdy decyzję trzeba podjąć sto dni po ślubie... Świeżo upieczona mężatka, Ellen, próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Życie w małżeństwie wymaga od niej pójścia na kompromis i rezygnacji z części jej planów.
Ale los niespodziewanie daje jej możliwość wyboru - w jej życiu pojawia się były chłopak... Leo jest zupełnym przeciwieństwem jej męża, Ellen zapomina o wadach byłego i znów daje się uwieść jego silnej osobowości. Jak w każdej dobrej książce, do końca nie wiemy, jaką decyzję podejmie bohaterka - czy wybierze charyzmatycznego Leo, który oferuje jej namiętny seks i życie pełne emocji, czy też pragmatycznego Andy'ego, planującego już razem z teściową spokojne życie w domku na przedmieściach.
Ellen musi wybrać między dwoma mężczyznami, między dwoma rodzajami miłości. Tą decyzję musi podjąć i sercem, i rozumem. Książka Giffin pokazuje, że tak naprawdę nie ma jednej miłości na całe życie, ilustruje przypadłość, z którą musiało się zmierzyć wiele kobiet, z autorką tej recenzji na czele, ale całe szczęście daje też rozwiązanie tego problemu, pokazując, że w kochającym, partnerskim związku można znaleźć kompromis, w którym wygrywają obie strony. Angielski tytuł książki „Love the One You Are with'" jest najlepszym podsumowaniem - kochaj tego, z kim jesteś, kogo wybrałaś.

Recenzent: Iwona Sadowska

Emily Giffin

Sto dni po ślubie

Tłumaczenie: Martyna Tomczak

A jeśli kochamy więcej niż raz?

Sto dni po ślubie Ellen spotyka Leo, swoją dawną wielką miłość. Ożywają uczucia ukryte głęboko w sercu. I budzą się wątpliwości - czy podjęła dobrą decyzję? Czy jej mąż Andy jest tym jedynym, z którym pragnie spędzić resztę życia? Czy małżeństwo z nim jest spełnieniem jej marzeń?