Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Magiczne Drzewo. Świat Ogromnych

Fascynujące przygody

Kolejna znakomita książka z serii o Magicznym Drzewie. Wartka akcja, ciekawy język narracji, fascynujące przygody sprawiają, że wielu młodych czytelników sięga po te książki.

Tym razem magiczne puzzle przenoszą nas do świata Ogromnych. W wszystko zaczęło się, gdy Ida - dziewczynka obdarzona mocą wybrała się do szkoły. Jak wrócić z powrotem do swojego domu, czy spotkany chłopczyk jest zaginionym przed laty synkiem nauczycielki? Kontynuacja przygód bohaterów poprzednich książek z serii, a jednocześnie nowa przygoda, napisana przyjemnym do czytania językiem. Można przeczytać książkę jako pierwszą z serii - nie tworzą one ścisłej kontynuacji fabuły. Ale warto sięgnąć po wszystkie książki z tej serii - rewelacja!


Recenzent: Krzysztof Olech

Powieść z bestsellerowego cyklu Magiczne Drzewo. Wydanie 2020r.

Bohaterowie zostają przeniesieni do Świata Ogromnych. Muszą żyć wśród olbrzymów i chodzić do szkoły z gigantycznymi dziećmi. Są jedynymi małymi istotami w świecie, gdzie wszystko jest ogromne, a każdy pragnie być największy. Walczą z wielkimi stworami, potężnym Gigunem i z pokusą, aby zmienić się w Ogromnych. By powrócić na Ziemię, muszą odnaleźć tajemnicze puzzle, które otwierają drogę do świata ludzi.

Opowieści "Magicznego Drzewa" są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię, mądrość i humor.

Andrzej Maleszka, reżyser filmowy, autor powieści i scenariuszy. Jest zdobywcą wielu nagród na międzynarodowych festiwalach. Jego filmy i powieści są pełne fantastycznych przygód. A jednocześnie opowiadają o ważnych sprawach.