Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Czas pokaże

Dojrzała książka o życiu

Cieszę się, że parę lat temu odkryłam książki pani Ani Ficner-Ogonowskiej. Dzięki nim wiele zrozumiałam i mam wrażenie, że dojrzałam. Tym razem tak jak poprzednio w książce jest dużo emocji, prawdziwych ludzkich emocji, ale trzeba podkreślić, że "Czas pokaże" jako powieść nie jest taka cukierkowa jak poprzednie. Mimo to warto po nią sięgnąć choćby po to, by dowiedzieć się, w czym tkwi fenomen książek o szczęściu i smutku, jakie pisze pani Ania. A jest to fenomen niesamowity.
Recenzent: Helena Kosmalska

Wzruszająca i mądra opowieść o tym, że wszystko w życiu ma sens i zawsze jest czas na miłość.

Wydawać by się mogło, że życie Julki jest poukładane i nie ma w nim miejsca na niespodzianki. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na wierną przyjaciółkę Nelę i bliskich, choć jej rodzinie nie brak wad.
Jednak wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by wszystko się zmieniło. W tej historii nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.
Życie pokazuje, że prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy Julka znajdzie w sobie dosyć siły i odwagi by podążyć za głosem serca? Jakich wyborów dokona? Czy znajdzie szczęście i spełnienie u boku ukochanego?
Czas pokaże…