Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Bez cukru, proszę

Bez cukru i szczerze

Jako młoda studiująca dziewczyna, miałam okazje poznać wiele książek i felietonów Katarzyny Miller. Od dawna śledzę jej twórczość, czytam wywiady. Uważam że jest osobą z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jej poglądy oraz energia, którą przekazuje, oraz autentyczność przemawia do mnie w 100%. Tak było także z książką „Bez cukru proszę”.

Spodziewałam się szczerości do bólu i tak też było. Jest to rzeczywiście pełna odsłona pani Katarzyny Miller. Bez skrępowania pisze na tematy często uważane za tabu. O seksie, zdradzie, pieniądzach, śmierci. Pisze o romansach, miłości, zdradach. Opowiada zarówno o dzieciństwie oraz czasach dorastania jak i dorosłym życiu. Po przeczytaniu książki tylko upewniłam się w przekonaniu że Katarzyna Miller jest niezwykłą kobietą, niesamowicie szczerą, autentyczną, cały czas pozostaje sobą. Książka okazała się dla mnie kopalnią wiedzy nie tylko o pani Katarzynie lecz także o życiu. Polecam każdej kobiecie.


Recenzent: Aleksandra Roguszewska

Odważna, kolorowa, zabawna, rozkochana w życiu i jego różnorodności

KATARZYNA MILLER w niebywale szczerych rozmowach z Danutą Kondratowicz opowiada o swoim barwnym życiu, podejmując tematy, które bliskie są każdej kobiecie: miłość, seks, zdrada, lęk, ból, zazdrość, pieniądze, śmierć, starzenie się. Odpowiada na pytania:

Czy można być sobą i kochać siebie w rozmiarze XXL?
Jak kochać mężczyzn i być przez nich kochaną?
Jak nie wierzyć w czarną godzinę i co zrobić żeby pieniądze nas lubiły?
Co zrobić by mieć pożytek ze snów?
Jak unieść sukces i przejść przez porażki i straty, zdrady i żałobę?
Jak starzeć się z radością i nie bać się śmierci?... i wiele innych