Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Haemin Sunim

Zwolnij wreszcie. Jak odnaleźć spokój w świecie, który nigdy się nie zatrzymuje

Tłumaczenie: Adriana Sokołowska-Ostapko

Czy to świat jest taki zapracowany, czy tylko ja?

Jak nie zwariować, słuchając wiadomości? Jak przestać się martwić końcem świata? Jak przetrwać kolejny dzień w pracy i nie oszaleć? Czasem wystarczy… zwolnić. Chwila wytchnienia może uratować nie tylko ciebie, ale i cały świat – bo gdy zwalniasz ty, świat zwalnia razem z tobą.

Trzymasz w ręku poradnik pełen drogowskazów dla człowieka dwudziestego pierwszego wieku i na miarę jego problemów. Zebrane w ośmiu rozdziałach porady buddyjskiego mnicha, którym towarzyszą nastrojowe ilustracje, skutecznie przypominają o tym, co w życiu najważniejsze – niezależnie od tego, czy akurat trapią cię zmiany klimatyczne, czy znienawidzony dźwięk porannego budzika.


PONAD TRZY MILIONY SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY

„Ludzie nigdy nie mieli tak wspaniałych warunków życia jak obecnie, a jednocześnie poziom zadowolenia z życia nigdy nie był tak niski. Zagubienie, lęk i depresja są dziś powszechne.
Jest na to jednak lekarstwo – wystarczy zwolnić i zrobić coś dobrego dla siebie. Sztuka życia i dokonywania świadomych wyborów stała się najważniejszą ze sztuk. HAEMIN SUNIM jest wspaniałym, cierpliwym, spokojnym, mądrym i inspirującym przewodnikiem po życiu w spokoju, radości i spełnieniu. Uczy nas, jak nie szukać szczęścia w dalekiej przyszłości, na zewnątrz siebie, ale przez zmianę sposobu myślenia doświadczyć go już teraz.
To bardzo piękna i potrzebna książka. Jestem za nią wdzięczna.
Z miłością
Agnieszka Maciąg"

Oprawa miękka

Format: 132x185

Liczba stron: 288

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7116-6

Tłumaczenie: Adriana Sokołowska-Ostapko

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.