Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Katarzyna Michalak

Zmyślona

TRZECI TOM HISTORII BOHATERÓW ZNANYCH CZYTELNIKOM Z „POCZEKAJKI” I „ZACHCIANKA”: PATRYCJI, ŁUKASZA, HANKI I GABRIELA.

Losy tej czwórki splotą się w pewnym momencie z losami młodego mężczyzny, Patryka, za sprawą uroczych dzieci: Lusi, Adasia i Anielki, a także ich opiekunki – Dominiki.

NIE MOŻNA POZBYĆ SIĘ WSPOMNIEŃ, ALE MOŻNA SIĘ Z NIMI POŻEGNAĆ. POZWOLIĆ IM ODEJŚĆ...

Trójka kilkuletnich urwisów wkroczy w uporządkowane życie Patryka z siłą huraganu. Z dnia na dzień zupełnie nieprzygotowany do tej roli mężczyzna będzie musiał sprostać opiece nad nimi. Okaże się to naprawdę trudnym wyzwaniem, gdyż dzieci, jak to dzieci, mają tysiąc pomysłów na minutę. Wyczyny z piekła rodem nie raz i nie dwa przyprawią Patryka o palpitacje serca i wybuchy serdecznego śmiechu.

„ZMYŚLONA” JEST PIĘKNĄ OPOWIEŚCIĄ O PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI.

Miłości, która przeciwstawia się złu, przezwyciężając wszystkie przeszkody. Ta Miłość, tak jak cała historia Patrycji i jej najbliższych, miała swój początek w domku koloru słońca. Tam trwa. I właśnie tam się kończy...

Czytelniczki o „Zmyślonej”:
„Zmyślona” to przepiękne zamknięcie serii. Powieść pełna emocji, wzruszeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Fantastyczne połączenie humoru i miłości! Przeczytałam jednym tchem!”
Karolina12398

„Uwielbiam tę serię za humor! Owce w bandankach? „Zaganiaj, wujku, zaganiaj”? Tak! Cudowne poczucie humoru Katarzyny Michalak jest zaraźliwe! Polecam bardzo!”
MonikaKa

„To najpiękniejsza i najbardziej wzruszająca część poczekajkowej bohaterów. Zakończenie okazało się wisienką na torcie. Pokochacie tych bohaterów. Jestem o tym przekonana. To książka, która poprawia humor!”
ZaczytanaJula

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 144x205

Liczba stron: 304

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-9363-2

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.