Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wszystkie piosenki o miłości

Jane Sanderson

Wszystkie piosenki o miłości

Tłumaczenie: Małgorzata Kafel

Czasem życie daje drugą szansę na przeżycie pierwszej miłości.

Pamiętasz swoją pierwszą miłość? Chłopaka, na którego widok brakowało ci tchu, a motyle w brzuchu łaskotały cię milionami skrzydełek? Dla Alison pierwsza miłość miała twarz Daniela i brzmiała jak piosenki, które nagrywał dla niej na kasetach podpisanych jej imieniem. Jak wszystkie piosenki o miłości. A potem… Choć jest pisarką, brak jej słów, żeby opowiedzieć, co było potem…
Od dnia, w którym dostała od Daniela składankę z najlepszymi piosenkami, minęło wiele lat. Myślała, że udało jej się o nim zapomnieć. Ale czy można zapomnieć kogoś, kogo kochało się tak mocno, tak prawdziwie? Wystarczyło, że wysłał jej jedną piosenkę, właśnie tę piosenkę, by Alison poczuła się, jakby znów miała szesnaście lat.
Czy ich miłość mogła przetrwać próbę czasu?
Jane Sanderson snuje czułą i nostalgiczną opowieść o spóźnionej miłości, która rozkwitła na nowo dzięki muzyce. To chwytająca za serce historia rozpięta między dwoma kontynentami i napisana w rytmie piosenek Davida Bowiego, Joni Mitchell, Pink Floyd i Blondie; piosenek, które sprawiają, że dawno zapomniane łomotanie serca i dreszcz na skórze wracają ze zdwojoną siłą.

Idealna powieść dla niepoprawnych romantyków, którzy wciąż trzymają w szufladzie kasetę ze składanką od swojej pierwszej miłości.

"Pokochałam tę powieść od pierwszych stron. Jest jak najpiękniejsza piosenka o miłości. Otula serce, budzi tęsknotę. Oczarowuje i nie pozwala o sobie zapomnieć."
/Magdalena Kordel, autorka bestsellerowych powieści Uroczysko i Sezon na cuda/

"Wspaniała powieść. Bez wątpienia sprawi, że wrócisz myślami do swojej pierwszej miłości – i do tego, co mogło się wtedy zdarzyć."
/Nina Potell, „Prima”/

"Nostalgiczna opowieść, która wywoła falę wspomnień u każdego, komu kiedyś zdarzyło się nagrać składankę. Pięknie napisana, czyta się z wielką przyjemnością."
/„Daily Express”/

"Pełna czułości historia o drugich szansach, a jednocześnie muzyczny list miłosny."
/Sunday Mirror/

"Zabawna, wzruszająca książka, w której łatwo odnaleźć swoją historię."
/Heat/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x208

Liczba stron: 496

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7042-8

Tłumaczenie: Małgorzata Kafel

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.