Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Cressida Cowell

Wojownicy i Czarodzieje. Drugie starcie z Wiedźmami

Tłumaczenie: Jerzy Kozłowski

Wiedźmy sieją spustoszenie, a niebezpieczeństwo czai się za każdym drzewem…

Wish znajduje "Księgę zaklęć" i uczy się panować nad swoją magiczną mocą. Czasami jej to nawet wychodzi. Tymczasem wiedźmia plama na dłoni Xara niebezpiecznie się powiększa. A to oznacza tylko jedno – Xar ma coraz mniej czasu, żeby pozbyć się złej magii.
Razem wyruszają po magiczne składniki do zaklęcia, które pozwoli im ostatecznie unicestwić Wiedźmy. Ale Xara i Wish dzieli najwyższy mur, jaki można sobie wyobrazić… i rodzinna tajemnica.
To, że w ogóle się spotkali, było dziełem niezwykłego przypadku. Czy to możliwe, że ich przeznaczeniem jest drugie starcie z Wiedźmami?

Wejdź do krainy Wojowników i Czarodziejów, mitycznych stworzeń i potężnej magii w ekscytującej powieści fantasy autorki książki "Jak wytresować smoka".

Cressida Cowell - brytyjska pisarka i ilustratorka książek dla dzieci, autorka „Jak wytresować smoka?” , za którą została nagrodzona literacką nagrodą Gold Nestle Smarties Book. Aktywnie działa na rzecz szerzenia czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej postulatów jest: zapewnienie każdemu dziecku prawo do posiadania własnej książki. Pisanie dla dzieci uważa za największy przywilej na świecie. Najbardziej cieszy ją, gdy czytelnicy opowiadają, że czytają jej książki całą rodziną. Prace nad każdą książką zaczyna od narysowania mapy nowego magicznego uniwersum.

Oprawa miękka

Format: 135x207

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-240-7722-9

Tłumaczenie: Jerzy Kozłowski

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.