Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wiedźmy

Roald Dahl

Wiedźmy

Tłumaczenie: Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk

Książka autora "Charliego i fabryki czekolady"

Wiedźmy z bajek noszą zawsze głupawe czarne kapelusze, czarne peleryny i latają na miotłach. Ta historia nie jest jednak bajeczką. Opowie wam o PRAWDZIWYCH WIEDŹMACH. Ubierają się całkiem normalnie i wyglądem przypominają zwykłe kobiety. Mieszkają w zwyczajnych domach i jak wszyscy CHODZĄ DO PRACY.
Dlatego tak trudno je przyłapać. Strzeżcie się! Wiedźmy są bardzo niebezpieczne – chcą wszystkie dzieci zamienić w myszy. Przekona się o tym bohater książki, który będzie musiał się zmierzyć z Arcy-Wiedźmą. Najgorszą czarownicą na świecie!
***
Dzieci kochają książki Roalda Dahla, a jego "Charlie i fabryka czekolady" oraz "Matylda" należą do ulubionych lektur szkolnych. Można je też zobaczyć w wersjach filmowych. Steven Spielberg wyreżyserował film zatytułowany "BFG", którego pierwowzorem jest opowieść o Bardzo Fajnym Gigancie. Natomiast reżyser Benicio Del Toro pracuje nad adaptacją "Wiedźm".

Oprawa twarda

Format: 125x194

Liczba stron: 224

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2017-02-27

ISBN: 978-83-240-4013-1

Tłumaczenie: Katarzyna Szczepańska-Kowalczuk

Przeczytaj także

Kto powstrzyma Wiedźmy przed upolowaniem wszystkich dzieci?
Czy wiecie, jak rozpoznać prawdziwą wiedźmę? Myślicie, że wiedźmy noszą głupawe czarne kapelusze, czarne peleryny i latają na miotłach. Bzdura!
>>> czytaj więcej
Fantastyczny Pan Lis musi uciekać!
Dzieci kochają książki Roalda Dahla, a jego „Charlie i fabryka czekolady" oraz „Matylda" należą do ulubionych lektur szkolnych. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny tytuł autorstwa mistrza opowieści.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.