Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Wiatr

Marcin Ciszewski – autor bestsellerów „www.ru2012.pl” i „Upał” – powraca z thrillerem, który niczym podmuch lodowatego wiatru przyprawi was o gęsią skórkę.

Jakub Tyszkiewicz nie chciał tam jechać. Nadkomisarz wolałby spędzić wolny czas z ukochaną żoną, ale dał się namówić na imprezę na Kasprowym Wierchu.

Kiedy wściekłe porywy wiatru odetną szczyt od reszty świata, miejsce zabawy zamienia się w pułapkę. Ktoś atakuje Tosię, jedną z imprezowiczek. W budynku wysiada prąd, a w stronę Kasprowego zmierza ciskany wichrem wagonik kolejki linowej.

Kto jest na tyle zdeterminowany, aby podjąć się samobójczej podróży kolejką?
Kto pośród uczestników przyjęcia odpowiada za tajemnicze ataki?
Jak uciec z pułapki bez wyjścia?

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 400

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2014-03-17

ISBN: 978-83-240-2508-4

Przeczytaj także

Spotkanie w Warszawie
W sobotę, 24 maja, na stoisko Wydawnictwa Znak (77/D9) gościć będzie znakomity pisarz Marcin Cieszewski, autor bestsellerów www.ru2012.pl i Upał.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Lawina wydarzeń
47 39
Co mógłbyś zrobić znajdując się w sylwestrową noc na szczycie góry odciętym od świata przez huraganowy wiatr razem z zawodowym zabójcą, którego motywy działania nie są znane? Zamiast się zastanawiać, „przepracuj" lepiej całą sytuację razem z najnowszą książką Marcina Ciszewskiego, bo jego wyobraźnia jest naprawdę olbrzymia.

Zaczyna się od wariackiej podróży kolejką linową na Kasprowy Wierch, której towarzyszy tytułowy wiatr. A potem... Potem fabuła już pędzi, jak człowiek niesiony przez lawinę. To znaczy: niepowstrzymanie i ciągle trzymając czytelnika w niepewności, gdzie i jak to się skończy. Kiedy już, już zaczynasz myśleć, że się czegoś domyślasz, autor udowadnia dosadnie, że... tylko ci się wydawało. Książka zaskakuje praktycznie do ostatniej strony. Doskonała rozrywka.


>>> czytaj więcej
Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.