Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Verity. Coraz większy mrok

Colleen Hoover

Verity. Coraz większy mrok

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Pierwszy thriller psychologiczny autorki, która porwała miliony czytelników.

Verity Crawford, sławna autorka thrillerów, zostaje sparaliżowana wskutek tragicznego wypadku. Jej mąż zatrudnia pisarkę Lowen Ashleigh, by dokończyła bestsellerową serię książek chorej żony.
Podczas przygotowań do pracy w posiadłości Crawfordów Lowen w stosie notatek znajduje niepublikowany dotąd materiał. Tekst, który miał na zawsze pozostać tajemnicą, okazuje się wstrząsającą spowiedzią Verity.
Odkrywając sekrety autorki, Lowen coraz bardziej pogrąża się w mroku i niebezpiecznie zbliża do jej męża Jeremy’ego. Aż w pewnym momencie staje się częścią życia Crawfordów, jeszcze bardziej niepokojącego niż thrillery Verity...

Szokująca opowieść o małżeństwie, obsesji i manipulacji.

"Strach i niepewność czyhają na każdej stronie. Do samego końca będziesz się zastanawiać, co dalej, co jeszcze... Świetny thriller psychologiczny!"
/Agnieszka Rybska, Blonderka.pl/

"Czy można kochać za mocno? Do czego zdolna jest kobieta, by jej ukochany wielbił tylko ją? Colleen Hoover powraca w mistrzowskim stylu! Udowadnia, że odpowiedzi na te pytania mogą być szokujące nawet dla tych o bujnej wyobraźni.
/Katarzyna Świerczek, @book_slaughter/

"Myślisz, że Colleen Hoover potrafi pisać tylko romanse? Grubo się mylisz! To prawdziwa mistrzyni thrillerów psychologicznych – Coraz większy mrok dosłownie wbił mnie w fotel. Jeśli masz ochotę na solidną dawkę emocji, to sięgnij po tę powieść. Naprawdę warto!"
/Dominika Smoleń, naszksiazkowir.blogspot.com/

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 320

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-8135-194-2

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.