Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Tymczasem

Izabela Sowa

Tymczasem

Opowieść o kobiecie (nie zawsze) sukcesu

Izabela Sowa – jak zawsze inteligentnie i ironicznie – trafia w czuły punkt. Opisując tu i teraz, pokazuje nasze nadzieje, kompromisy i… życie na kredyt.

Monique jest niczym ideał z kolorowych czasopism, które czytała jako nastolatka: jest wykształcona, pracuje jako osobista stylistka i występuje w telewizji. W rzeczywistości – jak niemal każdy – boi się, że zabraknie jej na ratę za mieszkanie, a kariera w show-businessie to dla niej tak naprawdę bieganie z wieszakiem za pozbawionymi gustu żonami biznesmenów.

Traf chce, że wyjeżdża ze skąpanej w złudzeniach Warszawy do otulonego smogiem Krakowa. Korzystając z okazji, postanawia odwiedzić wuja Augusta, któremu zawdzięcza wykształcenie w Paryżu – i znacznie więcej. Czy i tym razem spotkanie z nim zmieni coś w jej życiu?

Powieść o nas samych – potrafiących żyć tylko TYMCZASEM. Może dlatego, że kiedyś obiecano nam niemal wszystko, a pozostawiono z kredytem do spłacenia?

Oprawa miękka

Format: 144x205

Liczba stron: 320

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania: 2016-09-26

ISBN: 978-83-240-3648-6

Przeczytaj także

Ruszają Targi Książki w Krakowie!
27 października ruszają 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie! Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będziecie mogli obejrzeć i kupić nowości i bestsellery Znaku oraz spotkać się z pisarzami i zdobyć ich autograf!
>>> czytaj więcej
Opowieść o kobiecie (nie zawsze) sukcesu
Pod koniec września w Znak Literanova ukaże się inteligentna i ironiczna powieść Izabeli Sowy „Tymczasem". Publikujemy dziś fragment książki. Przeczytajcie.
>>> czytaj więcej
Beata Tyszkiewicz: Auuu , co za książka!
Znakomita aktorka Beata Tyszkiewicz opowiada o swoich wrażeniach z lektury najnowszej powieści Izabeli Sowy „Tymczasem".
>>> czytaj więcej
Izabela Sowa odważnie żongluje konwencjami
Najnowszą książkę Izabeli Sowy „Tymczasem" recenzuje Hanna Rydlewska, redaktor naczelna Weekend.gazeta.pl.
>>> czytaj więcej
Iza Sowa buntuje się z książki na książkę
Marcin Wilk, dziennikarz, publicysta, krytyk, tłumacz o książce Izabeli Sowy „Tymczasem"
>>> czytaj więcej
Opowieść o straconych złudzeniach
O najnowszej powieści Izabeli Sowy „Tymczasem" mówi pisarka i dziennikarka Patrycja Pustkowiak.
>>> czytaj więcej
Sowa cięta jak brzytwa
Jest drobna i ruchliwa. Powinna pewnie się nazywać Szczygiełek. Ewentualnie Wróbelek. Jest tymczasem Sową, a dokładnie - Izabelą Sową. I właśnie wydała nową książkę: „Tymczasem".
>>> czytaj więcej
Co poczytać we wrześniu?
Lato jeszcze trwa, ale wakacje już za nami. Wieczory coraz dłuższe. Co przeczytać we wrześniu? Zobaczcie nasze propozycje.
>>> czytaj więcej

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.