Wydawnictwo Znak - Dobrze nam się wydaje

Ciara Smyth

To nie mój problem

Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

Dowcipna i urocza powieść. Lektura obowiązkowa dla fanek Becky Albertalli!  Ashley Poston, autorka „Geekerelli”

Aideen potrafi rozwiązać każdy problem. Poza własnym.
Najlepsza przyjaciółka zdaje się od niej oddalać, kłopoty w domu dają jej się coraz bardziej we znaki, a na dodatek skończyły się jej wymówki, żeby nie ćwiczyć na WF-ie. Ale kto powiedział, że bycie nastolatką jest proste?

Pewnego dnia Aideen wpada w szkolnej szatni na Meabh Kowalską. Ta wzorowa uczennica – zmęczona natłokiem obowiązków – szuka sposobu, by zrezygnować choć z części z nich. Aideen postanawia jej pomóc. Zgadza się spełnić jej prośbę i... zepchnąć ją ze schodów. Skręcona kostka = odwołane zajęcia!

Tak zaczyna się nieoficjalny „biznes” Aideen. Pomaga kolejnym osobom, jednak sama wpada po uszy w nowe tarapaty… tym razem sercowe. Gdy jej życie jeszcze bardziej się komplikuje, Aideen musi zmierzyć się z pytaniem: kto pomoże dziewczynie, która pomaga wszystkim?

Ciara Smyth - irlandzka autorka książek dla młodzieży. Studiowała aktorstwo, pedagogikę i pracę socjalną. Jej powieść Eksperyment „komedia romantyczna”, została nagrodzona w konkursie KPMG Children's Books Ireland Awards w kategorii Junior Juries. Uwielbia układać puzzle i prowadzić ożywione dyskusje ze swoimi zwierzętami.

Broszurowa ze skrzydełkami

Format: 135x205

Liczba stron: 376

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-8135-298-7

Tłumaczenie: Kinga Markiewicz

Recenzje

Dodaj własną recenzję
Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.